1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live wielki problem !

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez iksmen, Styczeń 19, 2011.

1. iksmen

iksmen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie mam już sił do tego internetu dlatego postanowiłem prosić was o pomoc. Podłączyłem mój Router(posiada tylko 1 wejście Ethernet) do PC kablem Ethernet i internet jest. Xboxa podłączyłem do switcha. Próbowałem już chyba wszystkiego wpisywałem różne IP,Maske podsieci, brame itp. Test zatrzymuje się na Xbox 360 ---- Sieć
    Jeśli macie coś to podajcie mi jakieś IP, te maski, bramy i inne pierdoły
    Dodam też, że wpisując w brame,ip,maske cokolwiek internet odłącza się!!

mam neostrade. kiedyś miałem live ale wtedy używałem modemu USB i xboxa podłączałem do PC i było ok teraz miejsce w PC zajmuje router więc kupiłem switch

Kiedy podłączam router do switcha to nie ma internetu

Router(modem) ---> PC karta sieciowa
    Xbox ---> switch ---> przedłużacz

tak to wygląda

Nie wiem może to wina switcha wydaje się że wszystko OK ale kiedy podłączam do niego neta to się świeci ale stron mi nie wyszukuje :// A nie wiem czy konsola po podłaczeniu działa bo nie mam jak tego sprawdzić

bardzo prosze o pomoc bo to już kilka godzin roboty i kilka tygodni czekania :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. menifis112

menifis112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Może spróbuj podłączyć xbox'a kablem ethernet bezpośrednio do routera, nie do switcha. Jeżeli będzie działać, to ewidentnie wina switcha, jeżeli nie to może coś z routerem? Ew. zadzwoń do dostawcy internetu i spytaj się o jakąkolwiek pomoc.

4. iksmen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. stefooo

stefooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    spróbuj przepisac mac adres routera do konsoli u mnie pomogło choc miałem inną sytuacje.

6. iksmen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No przepisałem i dalej nic interesuje mnie tylko jakie dane mam wpisać maske podsieci, brame itp bo nie mam pojęcia :|

7. Edzio666

Edzio666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No więc - najprościej:

Zrestartuj router do ustawień fabrycznych (bądź ustaw go tak by automatycznie przydzielał IP - czyli włącz DHCP)
    Reszta połączeń mam nadzieję dobrze u ciebie wygląda?
    Internet 'wchodzi' do routera - router podpinasz do switcha (najlepiej port 1 - jeśli nie masz portu oznaczonego 'uplink' lub 'wan'), do portu 2 podpinasz PC, do portu 3 - Xbox'a. Na PC i Xboxie konfiguracja sieci automatyczna, nie wpisujesz ŻADNYCH danych, IP, masek podsieci czy numerów MAC.

Jeśli na każdym urządzeniu podpiętym do switcha niema internetu - spróbuj podłączyć router do switcha kablem 'crossowanym'/lub jeśli takowym masz to 'prostym' - gdyż nie każdy router posiada 'technologię' która automatycznie dostosuje port do kabla ;)

8. dreamer86

dreamer86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Galewice
    Podaj jaki masz ten router.

9. iksmen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  10. dreamer86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Galewice
  11. iksmen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

To znaczy, że mam włączone DHCP??

12. Psyhosis

Psyhosis Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    kraków
    Witam.Mam taki problem mam konsole slim z wbudowanym wi-fi. Mam nata z neostrady z modemem WiFi ZXV10 W300. Aby mieć neta w kompie musiałęm dokupić jeszcze adapter i mam neta bez żadnych kabli w kompie. I teraz chce mieć internet w konsoli wyszukuje mi ten router który mam i jest taka kłódka zamknięta i jak to naciskam pisze mi wprowadź hasło WPA dla tej sieci o co chodzi?

13. iksmen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy mogę podłączyć Modem do kompa przez USB a konsole do modemu??

Takie mam wejścia

14. dreamer86

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Galewice
    iksmen na tym screenie co podałeś widać że jest włączony dhcp więc sprawdź czy działa internet. Jeżeli tak no to podłącz switcha do routera i do switcha komputer i konsole.

@Psychosis w konsoli musisz podać hasło do sieci bezprzewodowej żeby się z nią połączyć

Wczytywanie...

Poleć forum