1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live - windows live id

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Artur449, Czerwiec 17, 2009.

1. Artur449

Artur449 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    witam mam taki problem bo mam konto pocztowe na msn.pl i jak chce sie zajerestrowac podaje e-mail to wyskakuje mi ze jest to windows live id wiec podaje haslo ale dalej pisze ze zle haslo co mam robic na poczte sie normalnie loguje bez zadnych trudnosci juz nie raz mialem z tym problem ale teraz chce sobie pograc i im nie odpuszcze co mam robic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jar

Jar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Odpuść.

Był z tym cały problem-jeśli miałeś konto pocztowe na jakimś tam hotmailu, msnie etc to po jakimś czasie idioci z m$ usuwali mejla przypisanego do live id w skutek czego nie można się zalogować. Miałem dokładnie to samo i po obdzwonieniu zarówno polskiego oddziału m$ jak i tego w uk okazało się,że to wina systemu ale nic nie mogą z nią zrobić-musiałem założyć osobny gamertag do gry online(ja akurat nie mogłem zupdejtować konta do golda i zalogowac się na live id).

Nie chcę straszyć ale możliwe,że też masz ciepło.

pzdr

4. Artur449

Artur449 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    siedzialem wczoraj do wieczora i w koncu przeczytalem a nie robilem byle szybciej i chodzi o to ze konto mam zrobione na polske a w polsce nie ma xbl i udalo mi sie ale chyba MS znowu ma jakies bledy bo sie znowu nie moge polaczyc

Wczytywanie...

Poleć forum