1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live wolno chodzi?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kraju19, Wrzesień 28, 2010.

1. kraju19

kraju19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Witam.
    Od czasu gdy z modemu [UPC] zmieniłem się na takie cuś [modemUPC>routerUPC>xbox360] to net mi się spowolnił i to bardzo.
    Gdy miałem sam modem to posiadałem internet o prędkości 5 mb/s teraz przy routerze mam podłączony komp xbox i iphone ale mam 25mb/s.
    wcześniej na samym modemie gry demo które miały po 1GB ściągały się koło 30minut a teraz 1% ściąga się około 1 godziny. a więc? o co tu chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krysin

krysin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    o to że masz ograniczenie jakieś , podczas pracy konsoli (sciągania) może ktoś od ciebie neta podpieprza ? że ci tak zamula :D Sprubój opcje router xbox

4. kraju19

kraju19 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Opole
    Że jaką opcje?! Sam router do głównego kabla z neta nie ma wejścia... musi być modem.
    Nikt nie ma mi możliwości pod pieprzać neta bo jest zablokowany 3 hasłami więc wątpię.

A chciałem sobie jutro golda zakupić ale jak pomyślałem że MW2 ma mi się ciąć to na razie wole nie kupować na darmo.

Dobra, już wszystko działa po prostu router automatycznie dzieli internet i dlatego na kompie działało dobrze a na xboxie się cięło.

//HoFi:9.Nie pisz postów pod sobą (do tego służy przycisk "edytuj").następny taki post i warn// UP-anie tylko w dziale giełda

Wczytywanie...

Poleć forum