1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zxasd, Grudzień 2, 2015.

1. zxasd

zxasd Banned Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    pod lodzia
    Witam
    Mam dwa pytania
    1 Kupilem konto z miesięcznym dostępem do live pograłem w GTA online
    Teraz chciałem kupić drugie konto na miesiąc i czy jest możliwość przeniesienia postępów z GTA online na to drugie konto?jeżeli tak to w jaki sposób? czy jednak muszę tworzyć nową postać i zaczynać od nowa?
    2 Czy kodem na 14dni Xbox live mozna kupować gry w ofercie Deals with Gold po niższej cenie?
    Dzięki za ODP :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie, gry z dwg możesz kupować tylko z normalnym goldem co najmniej 30 dniowym. Kod 14dniowy to trial, a nie gold. A co do GTA to nie mam pojęcia czy jest tam możliwość zalogowania się na swoje konto czy co ;p Wydaje mi się, że nie ma takiej możliwości :)

zxasd lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum