1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live z grami XGD3 po "cichej aktualizacji"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez buczekzks, Lipiec 16, 2012.

1. buczekzks

buczekzks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam kilka pytań odnośnie XGD3, chichej aktualizacji oraz starszych gier. Na xboxie nie grałem juz ponad rok, ponieważ sprzedałem go po wystąpieniu roda. W czasie kiedy na nim grałem miałem kilka kopii zapasowych gier, ktore teraz są troszke starsze jak UFC 2009, GOW2 czy Assasins Creed. Ostatnio na allegro kupiłem nowego xboxa, który posiada przeróbkę LT 2,0, poczytałem troche na forum i zauważyłem że microsoft wprowadził sporo nowych zabezpieczeń jak np. gry XGD3 lub "cicha aktualizacja". kilka rzeczy jest dla mnie niejasnych stąd moje pytania :
    1. Czy starsze kopie gier które juz posiadam będę musiał nagrywac od nowa żeby grac w nie na xbox live lub poprostu offline ?
    2. Rozumiem że po podłączeniu xboxa do live'a, automatycznie zrobi mi się ta cicha aktualizacja, czy będę mógł grac w gry XGD3 na xbox live bez otrzymania automatycznie bana, jeśli wcześniej nagram je pod LT 2,0 oraz wgram z pendrive'a Title Update ?
    3. Natknąłem się na gry 2.5 jak np. Assasins Creed Brotherhood, taką grę mam nagrywac jako XGD3 czy XGD2 ?

z góry dziekuję za odpowiedzi.
    pozdrawiam !

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    1. Te stare kopie są XGD2, także będą działać, obojętnie czy LT+2.0 czy LT+3.0
    2. Tak, wgra Ci się cicha aktualizacja, przerób na LT+3.0 i możesz grać spokojnie na live, jeszcze nikt nie dostał bana na LT+3.0
    3. jest to gra XGD2 z zabezpieczeniem AP25, nagrywasz jak normalną XGD2.

Przerób jak najszybciej na LT+3.0, wszystkie gry będą Ci śmigać, nie będzie musiał się bawić z TU, nie będziesz musiał się obawiać o cichą aktualizacje.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum