1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live z LT+ 1.1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez psycho23, Kwiecień 8, 2011.

1. psycho23

psycho23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam następujące pytanie. Mam konsole x360 z LT+ 1.1. Chce zaczac korzystac z XboxLive ale naczytałem sie o możliwości bana konsoli. Jak nalezy tego uniknąć?? czy przed wyapleniem gry nalezy zwrócic na cos szczegolna uwage w logu z abg360 czy spachowac gre ? jestem zielony w tym temacie dlatego pytam . . .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Nie wazne co bys nie robil bana nie unikniesz prędzej czy pozniej

4. psycho23

psycho23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mało pocieszajaca perspektywa... a sa morze sposoby zeby zmniejszyc ryzyko bana ?

5. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Morze to jest wielkie i glebokie, tak sa nie podlaczac konsoli do live, nie wazne co bys nie robil nie wiadomo kiedy dostaniesz bana, owszem mozna nieco zminimalizować ryzyko przepuszczając kazda gre przez abg ale nawet jak wyświetli ci wszystko na zielono to i tak mozesz dostac bana bo dostajesz za fakt przerobienia konsoli

6. danielt83

danielt83 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witaj miałem podobny problem, słuchanie wypowiedzi typu,,czy tak czy tak dostaniesz bana'' nic ci nie pomoże a jesli będziesz czekał i tak w sieci nie zagrasz:) po pierwsze najnowszy abgx /1.0.5 bodajże/ przepuść z ustawieniami z tego linku http://xboxforum.pl/iso-f31/przygotowanie-obrazu-iso-do-gry-na-lt-73831.html nastepnie sprawdz jesli wszystko na zielono /bądz żólto ap25 / sprawdz czy ss jest v1 czv2 jesli jest 1 lepiej sciągnąć ztej strony abgx360 - Verified dwa pliki ss i dmi ,,dokleić do obrazu'' / jak znajdziesz gierke na tej stronie klikasz na numerek obok wava z prawej . Po przejechaniu abgx sprawdz jaka to wersja pal czy Region free aby dopasować z tej strony/ a co z tymi plikami ? sciagnij Schtrom360Xtract /musisz znaleść nie pamietam skąd mam / uruchamiasz tools wybierasz image inject/extract image name -twoj obraz kopii :) potem w task zaznaczasz inject , rozwijasz liste gdzie jest domyslnie video.iso i wybierasz dmi.bin i w file to extract dajeśz sciągnięty wcześniej dmi i analogicznie z ss.bin. potem jeszce raz abgx powinno w ss byc v2< trusted > Mam nadzieje że ten chaos trochę ci to rozjaśni a i wiesz że nigdy nikt nie da ci na to gwarancji :) ps sorry za błędy ale wszystko na szybko a ja po 10 h pracy:)

7. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    Ja bym się tam nie przejmował banem. Przyjdzie to trudno.
    Moja rada , nie kupuj od razu konta na rok. Wiadomo taniej , ale jak bana złapiesz po miesiącu , to nie bedzie taniej , bo reszta czasu przepadnie i tyle. No i stosować się do rady przedmówcy.

Liteon LT+ 9504 Xbox SLIM

JungleFlasher v0.1.81 Beta

8. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ja mam LT+ i Xbox Live , gram juz ponad 2 tygodnie, konsolka nie oflagowana , ale wiadomo, jeden błąd, jedno nie przepuszczenie obrazu przez abgx i lipa. takze jezeli chcesz uniknac w jakims stopniu bana , przed nagraniem gry , zawsze przepuszczaj obraz przez dobrze skonfigurowanego abgxa.

9. rekonstruktor

rekonstruktor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a mi tez nie oflagowało

Wczytywanie...

Poleć forum