1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live za 1zł

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Radexb1, Czerwiec 25, 2011.

1. Radexb1

Radexb1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Brzesko
    Witam, Widziałem oferte na xboxie że Gold za 1 zł, Jak bym go wykupił to caly czas bym go kupował za 1zł ? Gdzie jest haczyk ?

A tu mam pytanie do GH mam gitarke i nie wiem do czego sluży ta wajcha może ktoś wie i mi napisze

2. Lotnik421 Xbox One

3. croixdefeu

croixdefeu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    25
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Płock
    Pierwszy miesiąc za złotówkę , kolejne w normalnej cenie. Od razu ustawia ci automatyczne odnawianie , więc jeśli nie chcesz bulić dalej coś koło 30 złociszy , musisz zadzwonić do M$ i anulować automatyczne odnawianie.

4. Branco

Branco Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nottingham/UK!
    Nom tak jak kolega wyżej napisał musisz dryndnąć i powiedzieć ,że chce anulować ale moim zdaniem i tak warto skorzystać bo nie robią problemów jak chcesz anulować automatyczną subskrycję gold :)

5. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ta wajcha służy do wibrowania dźwięku, nie gram w GH ale w prawdziwej gitarze elektrycznej tak jest
    w GH zapewne zdobywa sie z to wiecej ptk albo nie wiem już co

6. wilos

wilos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przecież nie trzeba dzwonic - wystarczy anulować kartę lub wykupić kod subskrybcji LIVE

7. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Ta wajcha w prawdziwej gitarze elektrycznej służy do takiego jakby podwyższania i obniżania dźwięków, tak jak na keyboardzie takie kółko jest ;D

8. szafran

szafran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radom
    Co do tej oferty za 1zł wybrałem przez paypal(na którym mam wpłacone PLNY) lecz prosiło mnie o dodanie karty kredytowej, to stwierdziłem że się bawić nie będę i kupiłem XBL'a na 12 miesięcy.

Wczytywanie...

Poleć forum