1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xBox Live za SMS

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mierzem, Grudzień 26, 2011.

1. mierzem

mierzem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowym użytkownikiem forum jak i xBoxa. Kupiłem 3 dni temu CoDa, w gratisie otrzymałem 2 dni Golda za darmo. Niestety już jego czas minął, w związku z czym mam pytanie, czy posiada ktoś kod 48h na sprzedaż za SMSa? Obecnie nie mam dostępu do konta bankowego, dlatego chciał bym zapłacić smsem.

Dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    lepiej uważaj mnie już tak oszukał pewny koleś 10 zł wysłałem a kodu nie dostałem;p wiem że to nie dużo ale jednak to nie jest pewna forma zapłaty

4. mierzem

mierzem Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za ostrzeżenie, też już zostałem oszukany ale na innym forum o innej tematyce. Oczekuję, że jakiś bardziej "zaawansowany" użytkownik zaproponuje mi kod, niż ktoś kto zarejestrował się po moim poście :rolleyes:

Wczytywanie...

Poleć forum