1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live - zmiana konta pilne !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BuliNR, Marzec 8, 2012.

1. BuliNR

BuliNR Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , mam dość specyficzny problem , otuż zakupiłem sobie drugiego xboxa tym razem nie przerobionego specjalnie na potrzeby gry przez neta. Na nowym xboxie którego odkupiłem od gościa ( nazwijmy go "Y") ma na tym xboxie konto live opłacone do grudnia więc chciałbym zmienić jego profil na mój i grać jako ja a nie jako on. Problem zaczyna się taki że nie wiem gdzie zmienić adres e-mail na mój i reszte danych ( Nazwe gracza "Tag" wiem jak zmienić ) albo czy jak by załozył swój drugi profil na tym xboxie czy idze przenieś licencje , wykupionego live , i dodatki które poprzedni właściciel zakupił ( np. gadżety do Awatara ) , na mój nowy profil który założe . Jak idze to jak to zrobić . Bardzo proszę o pomoc, z góry dziekuje . Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. radek1348

radek1348 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Gadżety do Avatara są przypisane tylko i wyłącznie do jednego konta na którym zostały zakupione.

4. stempek69

stempek69 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Grudziądz
    żeby zmienić e mail i hasło to wchodzisz na konsoli w zakładkę "konto" i tam gdzieś jest ale trzeba znać chyba stare hasło ale pewny nie jestem.

Wczytywanie...

Poleć forum