1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live zmiana maila oraz dodawanie punktow

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ShadeX, Grudzień 28, 2012.

1. ShadeX

ShadeX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Witam.

Mam taki problem, posiadam konto na XBL ale jest tam nie aktualny e-mail a nie wiem jak Go zmienić. Żeby było ciekawiej to kiedyś założyłem bez sensu konto też na XBL na mojej aktualnej poczcie. Jak to można wyprostować teraz ? Te drugie konto jest w ogóle nie używane.

A teraz drugi problem odnośnie dodawanie punktów. Jak chce dodać punkty to wyskakuje kominikat, że muszę uzupełnić dane czy jakoś tak, to uzupełniam. Wpisuje imie i nazwisko, pozniej adres miejscowość i kod pocztowy. I jak próbuje to zatwierdzić to pokazuje się komunikat, że kod pocztowy nie pasuje do miejscowości albo do strefy czasowej :/

Proszę Was o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Odp: Xbox Live zmiana maila oraz dodawanie punktow

1. W ustawieniach profilu jest zmień email albo z poziomu pc zaloguj się na xbox.ok i tam będzie też opcja zmiany.tylko musisz mieć dostęp do tego starego maila.
    A czy da się usunąć stare konto tego nie wiem.

2. Zapewne konto zakladales na inny kraj niż polska.więc jeśli jest na np GB to ulica i kod pocztowy musi być z tamtad. Oczywiście poprawny.

Wysłane z mojego SGH-I777 za pomocą Tapatalk

4. ShadeX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kołobrzeg
    1. Nie mam dostępu do tego e-maila bo usunąłem konto :/
    2. Na jaki kraj zakładałem konto to ja nie mam pojęcia, jest jakaś opcja żeby to sprawdzić ?

5. ustach

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica

Jak zalogujesz się na to konto przez komputer to automatycznie cię przekieruje na stronę us/gb/ok czy inna i wtedy wiesz. Jeśli nie masz dostępu do maila to nie wiem czy coś zdziałasz.

6. ShadeX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Zalogowałem sie i w adresie strony mam "pl-PL". O to chodzi ?
    A co do e-maila to co można zrobić żeby Go zmienic ? Przez to nic nie mozna zrobić

7. hiroshima

hiroshima Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak usunąłeś maila a nikt nie zajął Twojego identyfikatora to możesz jeszcze raz założyć mail pod tym samym adresem. Po zmianie maila usuniesz skrzynkę i po problemie.

8. ShadeX

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kołobrzeg
    Niby moj stary login jest zajety juz... Na prawde nie ma innego sposobu zeby zmienic adres ? Przeciez to az smieszne ze tyle z tym zachodu ;/

9. ustach

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica

W witrynie xbox zmieniając adres mailowy wymaga potwierdzenia wysyłając kod na stary adres. Więc nic nie zdziałasz.chyba zsrr napiszesz do kogoś ci ma ten twój adres i się dogadasz porostu. Inaczej załóż nowy i tyle.

10. har

har Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mi ten sposób nie działa. wyświetla, że nie można zmienić adresu email podanego przy rejestracji.. Czy ktoś zna sposób na zmianę maila ?

Wczytywanie...

Poleć forum