1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LIVE - zmiana wieku

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FilipM3, Sierpień 20, 2013.

1. FilipM3

FilipM3 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.

Od wczoraj jestem w usłudze Xbox LIVE, jednak postanowiłem dać swój prawidłowy wiek co stało się, nie ukrywam, uwłaczające. Przykładowo w grze NFS Shift 2: Unleashed mam kod na limitowaną edycje (3 nowe auta, nowy tryb rozgrywki), ale żeby to aktywować muszę być zalogowany do Autologu, a na Autologu nie mogę się zarejestrować bo rzekomo jestem za młody.

Zastanawiam się, czy będę mógł w ogóle grać w jakąkolwiek grę przez tryb wieloosobowy.

Pytanie, czy da się to zmienić? Nie ukrywam, że zależy mi na tym aby wszelakie GamePointy (czy jak się to tam nazywa) z Achievmentów mi zostały. W koncie Microsoft już zmieniłem datę urodzenia, jednak na stronie xbox.com dalej jest ten problem, że tam po prostu nie mogę tego zrobić. Jeżeli jest potrzebne do tego konto opiekuna, to nie będzie problemem.

Tak więc, jeszcze raz przypomnę:
    - Czy da się zmienić datę urodzenia w koncie Xbox LIVE, czy jednak wymagane jest nowe konto?
    - Jeżeli na moim koncie LIVE jestem małoletni, będę mógł grać bez problemu w inne gry na multi-player ze znajomymi? Z reguły są to gry takie jak Call of Duty, Battlefield, czy coś innego z dopiskiem +18 - i tego się obawiam, czy mi owe gry zadziałają.

Pozdrawiam.

Wybaczcie że post pod postem, ale ważny update.

Zdecydowałem się zrobić nowe konto, wszystko fajnie, ale szkoda mi achiewmentów i save'ów - da się to przenieść na inny profil?

2. Lotnik421 Xbox One

3. piter157

piter157 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    myślę że savy na pewno się da

Wczytywanie...

Poleć forum