1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Zielonyyy, Grudzień 8, 2012.

1. Zielonyyy

Zielonyyy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć.
    Mam pewien problem,dotyczący Xbox Live,Nie rozumiem zasadniczej różnicy miedzy Xbox Live a Xbox Live Gold itp.
    Oto pytanka :

1).Czym się różni Xbox Live od Xbox Live Gold??
    2).Czy za korzystanie z Xbox Live się płaci ?? Czy płaci się też za Xbox Live Gold ??
    3).Gdzie się kupuje te dodatki DLC do gier,bo rozumiem że za MS, tylko gdzie ??
    4).Gdzie i kiedy pojawi się jakiś komunikat,że trzeba doładować MS,wyskoczy wgl. coś takiego ??
    5).Nie rozumiem,jak piszecie,że jak masz Golda to jesteś online,a jak mam samo Xbox Live bez Golda i chcę pograć załóżmy w fife 13 albo COD BO2 (te gry dostane na swięta i będę chciał grać w multi),to znaczy że nie będę mógł,bo jestem nie online ??
    6).Czy do Fify jest potrzebny Online Pass albo do COD BO2 ??
    7).Czy w Fifie 13 jak jest połączenie z XLive to automatycznie pobierze aktualizacje np. po okienku transferowym w 2013 ??Czy trzeba samemu coś pobrać??
    To wszystko z Góry wielkie dzięki za odpowiedzi.Zależy mi na czasie,więc proszę o szybkie odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    1)xbox live to system rozgrywki a gold to abonament na x dni
    2)płaci 25zl lub triale 48h lub 14dni
    3)na xbox live jak się połączysz to jest market taki zakładka za ms point nic za free
    4)nie ma . doładowuje się punkty ms point za real kase
    5)bo jedni graja silver na trialach to nie maja golda inni na goldzie i to cie mogło zmylić
    6)do fify 13 tak do black ops 2 nie
    7)wszystkie aktualizacje się pobierają jak włączysz gre podłączony do xbox live.

4. Zielonyyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A za Xbox Live podobno nie trzeba płacić.
    Co to są Silver triale ??

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Generujesz albo kupujesz na allegro trial na 48h grania na LIVE.

6. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    za konto Silver nie płacisz czyli masz brak możliwości grania w sieci Online (Multiplayer)

7. Zielonyyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chwila,bo chyba nie bardzo rozumiem,Zakładałem już 2 konta na Xbox Live,i z tego co wiem,jeszcze jedno mam darmowe.Przez ile będę mógł korzystać z tego 3 konta które założę za darmo ???
    Gdzie kupić trial ??
    Gdzie go uaktywnić??
    triale są tylko na 48 h czy można kupić np. na 2 miesiące ??
    Jak nie będę miał triali nie będę mogł grać w muliplayer ??
    Jak mam to darmowe konto przez pewien czas,to trail nie jest potrzebny ??
    A jak odróżnić to konto Silver od innych ??

8. Zielonyyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze coś bardzo ważnego.Wpadłem na pomysł,by przy zakładaniu tego 3 konta XBLGOLD zaznaczyć opcję miesiąca próbnego Xbox Live Gold.Potem kupić na allegro ten kod :
    Abonament Xbox Live GOLD 12 miesięcy PL ULTIMA (2840087574) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Uaktywnić go i cieszyć się w pełni.
    I tutaj pytanko :
    1. Czy Xbox Live Gold, jak doładuje tym kodem na cały rok,to nie muszę nic dokupywać by grać przez multi i oglądać filmy na yt np. ???
    2.Xbox Live Gold różni się tym od Xbox Live,że doładowanie Golda na 2 miesiące np. umożliwia nam pełen dostęp do wszystkiego,a w Xbox Live doładowanie na 2 miesiące, to i tak będziemy musieli kupować triale ??
    Proszę o szybką odpowiedź.

9. Pawors

Pawors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Traila kupisz na allegro za niecałe 2 zł lub możesz go samemu wygenerować (poradnik jest na forum) Kod mozesz aktywowac bezpośrednio w konsoli bądź przez strone Live'a
    Dłuższych trial nie ma. Na dłużej to już musisz kupić golda

10. Zielonyyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli podsumuwując.Kupując Golda na 12 miesięcy,mam te wszystkie triale,mogę grać w multiplayer,oglądać filmy na yt bez ograniczeń przez te 12 miesięcy.A na Xbox Live,żeby grać w multi trzeba kupować co 2 dni triala.Dobrze zrozumiałem ??
    Ostatnie pytanko:
    1.Czy jak doładuje ten kod za 12 miesiecy Xbox Live Gold,to już nie będę nic więcej musiał dokupywać(triale itp.) i nic więcej płacić,prócz oczywiście za wykupienie tego pakietu na 12 miesięcy za bodajże 150 zł.Tak ??

11. Shadow1980

Shadow1980 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Oświęcim
    Nic nie będziesz musiał więcej płacić wszystko w Goldzie masz już, nie ma nic ekstra więcej....koniec kropka

12. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    nie kupuj golda na 12 miechów jak masz lt przy***** ci bana i tracisz wszystko.a ms nie wraca reszty.

13. Zielonyyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie mam przerobionej konsoli,gram na orginałach.Więc kupuje Golda na 12 miesięcy,i mam spokój.Dzięki wielkie.

14. Zielonyyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurczę,znowu jakieś niejasności.Spotkałem się z kumplem i mi nagadał że np. za Golda się płaci 50 zł tygodniowo itp.Więc zadam wam jeszcze kilka pytań,na które bardzo chcę uzyskać odpowiedź,a nie wiem czy do końca znam na nie właściwą odpowiedź,więc wolę się upewnić ;p.
    1.Czy jak kupie to : Abonament Xbox Live GOLD 12 miesięcy PL ULTIMA (2840087574) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.,to będę mógł grać online we wszystkie gry w multiplayer,nic więcej nie dokupując(np. triale itp.) i nie płacić ??
    2.Czy jak mam Golda, będę musiał kupować MS by np. kupić sobie coś ??
    3.Gdy założę nowe konto na Xbox Live,to co mam zaznaczyć,żeby to było Xbox Live Gold,a nie samo Xbox Live,i co zrobić(co kliknąć,gdzie itp.), żeby uaktywnić ten kod na 12 miesięcy ??
    Dodam że gram na oryginalnych płytach,nie mam przerobionej konsoli. Sory za tyle pytań,ale jestem osobą,co musi mieć wszystko wyjaśnione,krok po kroku.
    Proszę o szybkie i dokładne odpowiedzi.Z góry dziękuję !!!

15. Ethernet

Ethernet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: Xbox Live

1. Do niektórych gier jest konieczny trial,.np fifa.. Ale do większości nie trzeba
    2.ms points?, nie nie musisz ich kupować
    3.zapewne jest gdzieś zakładka uaktualnij kod, czy coś.. Nie mam xboxa więc nie powiem

Wysłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk

16. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1.Jak wykupisz abonament Gold to bedziesz mial dostep do grania multipalyer gadania zkumpalmi prze HS korzystania z inetrnet explorer itp.
    2.Konto gold daje ci tylko mozliwosci korzystania uslug ale nie kupowania do kupowania potrzebujesz MS albo poprzez karte ale nie musisz kupowac tych MS.
    3.Po co masz zakladac nowe konto ? Jak juz chcesz zalozyc to zaloz i na nim wbij kod bo nie bedziesz mial mozliwosci przeniesienia kodu z tego co sie orientuje.Kod wbijasz poprzez klikniecie na padzie tego X na srodku pada i strzalka w prawo do konca i tam masz Uaktywnij kod czy cos takiego.

17. Zielonyyy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale mam założone konto Xbox Live bez Golda,i jak uaktywnie ten kod Golda na 12 miechów,to automatycznie będę miał Golda,tak ??

18. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak

19. niemcz1

niemcz1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: