1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marek1991, Grudzień 11, 2012.

1. marek1991

marek1991 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam właśnie podłączyłem xboxa do neta kablem pierwszy raz cos tam mi sie pobrało i jak chce pograć w gre na live to co musze teraz zrobić i o co chodzi z tymi kodamy na allegro jest tego pełno co wybrać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Aby grać online musisz mieć konto GOLD. Możesz kupić zdrapki na: 1 miesiąc, 3 miesiące, 12 miesięcy i 12+2 miesięcy. Są też kody na 14 dni które można było kiedyś wygenerować za darmo, są one jeszcze na allegro. Te kody nie dają konta GOLD, ale dzięki nim możesz jedynie grać online i używać YT. Teraz za darmo są kody na 48H, można je wygenerować za free. Poradnik jest na forum w dziale Xbox Live.

4. Pawors

Pawors Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Polska
    Kupujesz kod na konto gold w zależności od tego na ile czasu chcesz mieć dostęp do live. A co do tego co wybrać to mogę tylko powiedzieć że ja zawsze kupuję tam gdzie najtaniej ale oczywiście sprawdzam czy sprzedawca ma pozytywne opinie.

5. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Różnica na pewno jest w stosunku Xbox Live - Allegro. 12 miechów GOLDA na XBL kupimy za 260 zł. Na Allegro kosztuje 120 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum