xbox live

marek1991

Banned
witam właśnie podłączyłem xboxa do neta kablem pierwszy raz cos tam mi sie pobrało i jak chce pograć w gre na live to co musze teraz zrobić i o co chodzi z tymi kodamy na allegro jest tego pełno co wybrać ?
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Aby grać online musisz mieć konto GOLD. Możesz kupić zdrapki na: 1 miesiąc, 3 miesiące, 12 miesięcy i 12+2 miesięcy. Są też kody na 14 dni które można było kiedyś wygenerować za darmo, są one jeszcze na allegro. Te kody nie dają konta GOLD, ale dzięki nim możesz jedynie grać online i używać YT. Teraz za darmo są kody na 48H, można je wygenerować za free. Poradnik jest na forum w dziale Xbox Live.
 

Pawors

Użytkownik
Użytkownik
witam właśnie podłączyłem xboxa do neta kablem pierwszy raz cos tam mi sie pobrało i jak chce pograć w gre na live to co musze teraz zrobić i o co chodzi z tymi kodamy na allegro jest tego pełno co wybrać ?
Kupujesz kod na konto gold w zależności od tego na ile czasu chcesz mieć dostęp do live. A co do tego co wybrać to mogę tylko powiedzieć że ja zawsze kupuję tam gdzie najtaniej ale oczywiście sprawdzam czy sprzedawca ma pozytywne opinie.
 

PokerFacowaty

Użytkownik
Użytkownik
Różnica na pewno jest w stosunku Xbox Live - Allegro. 12 miechów GOLDA na XBL kupimy za 260 zł. Na Allegro kosztuje 120 zł.
 

Do góry Bottom