1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Tomko, Wrzesień 9, 2009.

1. Tomko

Tomko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich mam takie być może "głupie" pytanie Mam Xbox 360 Elite i jest on przerobiony Flashem iXtreme 1.41 ... ale mam ORGINALNĄ gre PES 2009 i mam takie pytanie czy mogę bez obawy w nią grać przez Xbox live czy dostanę bana ? Z góry dzięki za odpowiedz :) ( mogę zaktualizować do 1.6 jeżeli ma to jakieś znaczenie w przypadku orginalnych gier )

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Temat wałkowany tysiące razy! Tak jest możliwość że dostaniesz bana.

4. Tomko

Tomko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sorry dopiero sie zarejestrowałem nie zdążyłem ogranąc wszytskiego... Dzięki za odpowiedz

5. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Nie zdziw się jak bana na forum też dostaniesz,
    To jest dział Sugestie i problemy: Tutaj można zgłaszać problemy i pomysły dotyczące tylko forum

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    i leci warnik

Wczytywanie...

Poleć forum