1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swistcki167, Październik 20, 2013.

1. swistcki167

swistcki167 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Założyłem konto xbox live przez konsolę. Następnie zalogowałem się na to konto na PC i wpisałem swój kod na Live Gold. Gdy loguję się przez przeglądarkę to wszystko pięknie, Gold jest, tag użytkownika zmieniony (a nie jakiś ciąg znaków co denerwuje na konsoli), a na konsoli nic. Gold'a nie ma, tag także się nie zmienił.

Przy połączonej konsoli z internetem, gdy loguje się na swoje konto pojawia się błąd:
    Co, gdzie pobrać?

Proszę i pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Musisz wykasowac profil z konsoli nastepnie na pierwszym ekranie logowania wybierasz pobierz profil wpisujesz schowe hasla od xboxlive i sciaga ci sie profil

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. swistcki167

swistcki167 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A nie utracę wszystkich dotychczasowych osiągnięć?

5. Jurri

Jurri Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chełm
    Nie

Wczytywanie...

Poleć forum