1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Albert329, Marzec 6, 2014.

1. Albert329

Albert329 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Działą wam Xbox live? Bo mnie od trzech dni nie działa. Jeśli to tylko mój problem, to pomożecie?

Włączam konsolę i próbuję się zalogować. Po próbie logowania wyskakuje mi okienko, że nie można się połączyć z usługą xbox live. Pisze również czy chcę przetestować połączenie. Oczywiście się zgadzam. Po wylogowaniu użytkownika i teście połączenia, na kropkach które pokazują stan połączenia, łączące "Internet" z "XBOX LIVE" jest czerwony "X".
    Próbowałem restartować router, przywracałem ustawienia fabryczne konsoli , ale mimo wszystko pudełko nadal nie chce się połączyć. Pisze, żeby przekierować porty ale nie wiem jak to zrobić. Pomóżcie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Działa. Może tak opisz sensownie problem co ? Bo to, że masz liveboxa to niewiele mówi.

4. Thorsson15

Thorsson15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to sie dowiedzielismy ;D

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia: