1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zielony10, Luty 21, 2015.

1. zielony10

zielony10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Kupiłem w czwartek 3 kody 48 godzinne na aukcji allegro. Pierwszy aktywowałem w czwartek i bezproblemowo mogłem się cieszyć goldem. Chcąc pograć jeszcze dzisiaj, wpisałem drugi kod. Ładuje.. ładuje.. ładuje.. ładuje bez końca, aż pojawia się komunikat : http://oi61.tinypic.com/sbsxv8.jpg

Wpisywałem ten kod na konsoli oraz na komputerze, błędy te same. Próbowałem nawet tworzyć QR code i skanować za pomocą kinecta, nic nie przynosiło skutku.. Czy Wy tez macie problemy z aktywacją dzisiaj ?

Dodam, iż kupiłem przed chwilą w charakterze testu kod od innego sprzedawcy, błąd wyskakuje ten sam...

2. Lotnik421 Xbox One

3. creat

creat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wczoraj ogólnie były jakieś problemy z transakcjami. Mnie w ogóle nie załączała się strona w profilu odpowiadająca za aktywne subskrypcje.

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Sprawdź przez konsolę czy pójdzie , czasem na www są błędy ale przez konsolę idzie

5. creat

creat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na konsoli już sprawdzał.

Wczytywanie...

Poleć forum