1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dawid3541, Listopad 29, 2009.

1. Dawid3541

Dawid3541 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    POTRZEBUJE POMOCY !! mianowicie:
    Przy odzyskiwaniu Game-taga, w polu jak już wpisałem Imie,Nazwisko,Telefon itd.. daje Dalej (akceptuj czy tam Login) a tu nagle ZONK błąd: Nie można się połączyć bo coś tam 80153003.
    Odrazu mówię, że Podłączony do neta jestem ale mam problemy ze zrobieniem konta na Xbox Live (męcze się od południa) PROSZE POMOCY !!

Dlatego odzyskiwałem game-tag bo jak wczesniej stworzylem konto i teraz proboje sie na nim logować odrazu wyskakuje jakis blad

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robert de Clair

Robert de Clair Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w/g nr błedu chodzi o niewypełnione informacje na temat płatności lub smieci w cache marketplace

80153003 status code when you try to purchase or to download content from Xbox LIVE Marketplace

Inne pomysły, to inna lokalizacja wybrana w X360 a inna jako lokalizacja Konta Uzytkownika, ale to raczej by wyszlo przy zakladaniu konta.
    Typowy problem to to, ze np uzytkownik ustawia lokalizacje X360 na polską i probuje zalozyc konto UK/USA ale przy odzyskiwaniu taga NIE MIAŁEM takiego problemu

4. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    musisz pod koniec rejestracji zaświadczyć, że nie chcesz teraz kupować gold.

Wczytywanie...

Poleć forum