1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Archilus, Styczeń 8, 2010.

1. Archilus

Archilus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    eh...Wszystkie tutoriale przerobione w praktyce i nic, co ciekawe kiedyś podłączyłem skrętkę do xboxa i działał net bez żadnej konfiguracji. Teraz nie widzi sieci. Po przeczytaniu miliarda tutków i żmudnej konfiguracji udało mi się zrobić tak, że widzi sieć, ale... ani nie widzi PC (brak podłączonych komputerów PC) ani internetu, chociaż połączenie z iPlusa jest udostępnione. Najdziwniejsze jest w tym wszystkim to, że jak już pisałem, kiedyś po prostu podłączyłem i działało :)

Ps. Takie pytanie do publiczności, czy bez xlive gold mogę w Fifie pobrać rzeczy ze sklepu, patche i gameface wirtualnej gwiazdy (ściągnąłem właśnie kiedyś tę twarz, ale się nie zapisała)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Możesz, ale za odpowiednią opłatą w postaci MSPoints.

4. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Nie wiem czy to Ci pomoże ale miałem podobny problem , że konsola nie widziała PC oraz nie mogła znależć LIVE . Co dziwne po odpaleniu gry można było grać online i pobierać aktualizacje i dodatki . Więc może spróbuj odpalić grę i zagrać online . Co do ostatniego pytania konto GOLD służy do grania . Dodatki , dema czy patche możesz pobierać również z konta SILVER .

5. Archilus

Archilus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grac nie moge, bo konto nie może się połączyć z usługą Xbox Live, każe mi sprawdzić połączenie itp. czyli wracam do punktu wyjścia :)

Wczytywanie...

Poleć forum