1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ookris, Luty 15, 2010.

1. ookris

ookris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam.
    Może to dziwne pytanie ale jak zarejestrować się aby można było grać online na xbox live? Bo mam taki problem: mam założone konto na Xbox.com | Home jednak podczas logowanie się na xboxie wywala mi błąd że: Usługa xbox live nie jest odstępna dla ustawień regionalnych związanych z danym Windows ID...." Co mam zrobić czy grać w Polsce w xbox live?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Zrób konto na inny kraj, proste.

W adresie xbox.com zmień na "en-US" zamiast "pl-PL" i będziesz mógł zrobić konto na Anglię lub USA.

4. ookris

ookris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czasami najprostsze pomysły przychodza ostatnie. dzieki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum