1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mylo, Marzec 1, 2010.

1. mylo

mylo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    jestem na kupnie konsoli. mialem dosc powierzchowne zetkniecie z obiema konsolami i w zasadzie sklaniam sie do kupna xboxa, bo bardziej do mnie trafia niz ps3 z kilku wzgledow (przede wszystkim pad, forza i chyba duzo lepiej zorganizowana spolecznosc graczy), ale nie bede sie rozwodzil na ten temat, bo nie o to mi chodzi.

otoz szperajac w necie przez przypadek natrafilem na te akcje microsoftu i kontrakcje graczy. troche zglebilem temat, ale mimo wszystko nie do konca ta kwestie rozumiem. nie mam zamiaru przerabiac konsoli, bo bardziej cenie sobie solidnego multiplayera niz darmowe gry wobec tego chcialbym sie dowiedziec jak bardzo jest uciazliwy brak live w polsce? jak sie korzysta z niemieckiego czy angielskiego jest straszna kaszana z lagami czy to zalezy od neta? (mam 10mbps z upc) jakies tam restrykcje sa bardzo irytujace czy da sie to jakos przelknac? doskwiera ten fakt w codziennym uzytkowaniu konsoli?

a druga kwestia, ktora chcialbym poruszyc to rysowanie plyt. to mit czy faktyczny problem na duza skale? czy moze juz nowsze xboxy, ktore sa aktualnie w sprzedazy sa juz pozbawione tego problemu? nie mam zamiaru konsola machac na boki i sprawdzac, jak juz ja wloze do polki to tykac nie bede - chodzi mi o to czy ewentualne rysowanie moze zajsc bez "pomocy" gracza :)

chcialbym dolaczyc do xboxowej spolecznosci, wiec bylbym wdzieczny za odpowiedzi ;)
    pozdrawiam!

ps. moze to kiepskie pytanie, bo odpowiedz moze byc tylko domyslem ale... myslicie, ze uda sie w najblizszej przyszlosci uruchomic polski live? [zapewne temat rzeka]

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tony745

Tony745 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mozesz sie zarejestrowac jako amerykanin nawet ale i tak lamiesz regulamin bedac polakiem "udawajac greka".
    Internet Ci spokojnie wystarczy, nie bedzie lagow.
    Xboxy nowsze nie rysuja juz plyt. Chyba, ze bedziesz przestawial konsole majac plytke w srodku;]
    A co do xbox live w polsce to o uszy mi sie obilo, ze za duzo piratow u nas i na razie nie bedzie.

4. TheSonyMix

TheSonyMix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Hove (UK)
    Microsoft oficjalnie wydał oświadczenie, że nie będzie banował graczy, którzy wykorzystują adresy inne niż polskie.

Wczytywanie...

Poleć forum