1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fifol, Sierpień 5, 2010.

1. Fifol

Fifol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, jestem nowym posiadaczem Xboxa360 i mam pytanie odnośnie podłączenia konsoli do internetu. Chcę połączyć się z XboxLive ,ale zamierzam przerobić Xboxa. Gdzieś przeczytałem na forum ,że jeśli xboxa podłącze po raz pierwszy do internetu mając już wgranego Ixtreme LT, szansa na bana zniknie lub zmniejszy się, niż gdybym miał podłączyć konsole do internetu przed przeróbką ,a później po niej. Czy jest w tym jakieś ziarnko prawdy? Czy lepiej łączyć się dopiero po przeróbce?

I jeszcze drugie pytanie. Załóżmy ,że gram sobie na Live z Ixtreme LT obecnie niewykrywalnym i po kilku tygodniach nie będę łączył konsoli z internetem. Podczas mojej nieobecności na Xbox live Ixtreme LT zostanie rozpracowany i posypia się bany. Czy ban będzie też na mnie czekał i będzie wiadomo że kiedyś byłem zalogowany z Ixtreme, czy żadne informacje skazujące mnie na bana nie będą nigdzie widniały do póki znowu się nie połącze? Wtedy mógłbym odflashować napęd i byłbym "czysty" czy byłbym oflagowany (tak to się mówi?) Z góry dziękuję za pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wonex

Wonex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    1] Tak jest w tym ziarnko prawdy. Że zmniejsza to możliwość dostania bana ale nie gwarantuje .

2] To raczej nie wiem , ale nawet jak chyba masz czysty napęd to i tak będziesz miał bana

4. ReXx

ReXx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Nikt temu nie zaprzeczy, ani nie udowodni. Nie wiadomo dokładnie jak M$ przydziela bany.
    2. Jeżeli jesteś oflagowany to dostaniesz jak się zalogujesz. Jeżeli nie byłeś oflagowany to jak z listonoszem. Nie wiadomo czy zapuka do twoich drzwi. Jeżeli odflashowałbyś napęd i podczas łączenia nie dostaniesz banana no to jesteś czysty i wolny.

5. wolter

wolter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bana dostaniesz tak czy siak,prędzej czy później.

Wczytywanie...

Poleć forum