1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cysiuu, Sierpień 24, 2010.

1. cysiuu

cysiuu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czy żeby mieć internet w konsoli trzeba podłączyć kabel do rutera czy jeżeli mam kartę sieciową podłączę do komputera kabel to będzie działać bo ruter mam w innym pokoju?
    i jeszcze jedno czy jak mam przerobioną konsolę i gram na profilu na pen-drive to zbanują mi pen drive ??? czy co bo nie mam hdd

2. Lotnik421 Xbox One

3. jackas95

jackas95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    z miasta
    po pierwsze nie banują konta, tylko konsolę z przerobionym napędem. jeżeli cie zbanują, to możesz odzyskać swój profil na innym 360. a jeżeli chcesz podłączyć xboxa do karty sieciowej, to musisz skonfigurować ustawienia na kompie, tu masz ciekawe poradniki Konfiguracje Xbox Live | Artykuły

Wczytywanie...

Poleć forum