1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez R-evolve, Listopad 8, 2010.

1. R-evolve

R-evolve Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Mam pytanie dot. internetu. Otóż mam od 3 dni Xbox'a 360 Elite i chcę stworzyć sobie konto Live, ale nie mam dostępu do routera. Mam internet bezprzewodowy i w ogóle nie działa on na Xboxie. Gdzieś czytałam, że trzeba zainstalować sterowniki do danej karty, ale to również nic nie daje, bo X` nawet nie chce ich odtworzyć. Podłączałam też Xbox'a do komputera, ale to również nic nie daję. Wiem, że w ustawieniach trzeba wybrać "internet bezprzewodowy", ale w Elite nie widzę nigdzie takiej opcji... :confused:

2.Aha i czy da się w jakiś sposób odpalić grę z dysku nie wkładając jej do napędu? A może niektóre gry działają bez płyty? Wie ktoś czy Guitar Hero WT działa bez płyty? (Jeśli jest zainstalowana na dysku, ma się rozumieć) Kumpel ma, więc nie chce mi się kupować.

3.Jak to jest z tym pionem? Gościu od którego kupowałam konsolę miał X` w pionie i tak również wkładał płytki do napędu. Czytałam trochę o tym i dowiedziałam się, że wtedy Xbox się szybciej psuje. Czy to prawda? Z innych źródeł dowiedziałam się, że nic się z nim nie dzieje, ale za to z płytą tak, co jest właściwie logiczne, bo napęd nie jest przystosowany raczej do tej opcji.

Sorry, że takie pytania zadaję, ale X` mam dopiero od 3 dni.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bo w Elite nie ma wi-fi tylko w wersji Slim.

4. R-evolve

R-evolve Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O tym to ja wiem, ale podłączony do komputera raczej powinien działać, nie?

5. Arima Tekken

Arima Tekken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Racibórz
Wczytywanie...

Poleć forum