1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fylyp1980, Grudzień 15, 2010.

1. Fylyp1980

Fylyp1980 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam kilka pytań odnośnie serwisu.

Są dwa konta free i gold. Oglądam strony bez logowania bo jeszcze nie wiem jakie konto mam wybrać.
    1. Czy w koncie gold można kupić nowe gry np DragonBall albo NFS Hot Pursuit ?
    (widzę same dema do pobrania)
    2. Czy jak założę konto gold to wiąże się to z abonamentem ?
    3. Jakie są ceny microsoft points ?
    4. kiedy będę mógł kupić na koncie free grę Star Wars Force Unleashed II ?
    5. Czy kupowanie MP na allegro jest bezpieczne

Pozdrawiam
    Filip

2. Lotnik421 Xbox One

3. Szczymryj

Szczymryj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    1. Tak
    2. Tak
    3. za gierke około 1600 M$P
    4.n nie wiem
    5. CHyba tak

Ja chciałem zapytac czy jeżeli kupię konsolę, to gold będzie od razu gdy uruchomie konsolę czu jest jakiś kod który moge wpisac kiedy chce?

4. Fylyp1980

Fylyp1980 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co widziałem na stronce sam decydujesz jakie konto zakładasz ale przez proces rejestracji nie przechodziłem.

3. Pytałem o oficjalną cenę (PLN) MP jakbym chciał kupić z Microsoftu

5. Limon3d

Limon3d Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gdy robisz konto dostajesz 1 Miesiac Gold za darmo i potem kupujesz zdrapki i ładujesz kiedy chcesz :) mozesz nawet ładowac zdrapkami 24h jesli bedziesz miał ochote zagrac , nie jest zobowiązany odnawiać konta co miesiąc , robisz to poprostu ze swojej wili i kiedy masz na to ochote :p

Wczytywanie...

Poleć forum