1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Finch, Grudzień 17, 2010.

1. Finch

Finch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siemka.mam pytanie.
    otóż,mam przerobioną konsolę,i chciałem zaktualizować poprzez xbox live grę,też "pirata".czy jak podłączę konsolę do internetu,zaktualizuję,i odłącze od internetu to zbanują bądź oflagują mi konsolę?:)
    Tylko nie jeźdźcie mnie że jestem złodziejem itp.
    :))

2. Lotnik421 Xbox One

3. Takenishi

Takenishi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Myszków
    Jak podłączysz przerobionego x'a do xbl to ban. Chyba, że masz jakoś specjalnie przerobioną konsole- jest podobno taka możliwość, ale ja nie wiem jaka bo się tym nie interesowałem

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    tak to jest ze zło.....ami. ciągle czują strach.

jest wysokie prawdopodobieństwo że oflagują ci konsolę a następnie BAN. lepiej zaktualizuj grę z pendrive'a. a jak? poszukaj na forum.

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Mozesz sie podlaczyc do XBL, nie dostaniesz bana od razu, ale mozlwie ze ofalguje Ci konsole.
    Wiec jezeli chcesz zaktualizowac to aktualizuj i wiecej juz nie podlaczaj dla bezpieczenstwa.

Wczytywanie...

Poleć forum