1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Chris, Grudzień 22, 2010.

1. Chris

Chris Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niedawno kupiłem sobie xboxa slim 4gb. Póki co nie podłączałem go do sieci, jednak gdy kupiłem FIFĘ 11 postanowiłem zrobić sobie konto xbox live. Mam w związku z tym dwa pytania.

1) Podobno mam mieć darmowy miesiąc golda - jest tak z każdym xboxem?
    2) czy achievementy z konta Chris (te co mam offline) będę mógł przenieść na konto z gamertagiem (w sensie to co bd grał na live)

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    1. Kazde nowo zalozone konto na Xbox Live dostaje 1 msc darmowego Golda i tak jest z kazda konsola,
    2. Nie wiem czy dobrze cie rozumiem, ale chyba jak zalozysz normalnie konto na XBL to bedziesz mial te achievmenty.

4. KamiLLCR7

KamiLLCR7 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    1.Możesz założyć 3 konta a na nich jest 1 miesiąc darmowy.
    2.Jeżeli dobrze cie zrozumiałem to nie będziesz mógł przenieść

5. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jeżeli założysz live na tym profilu chris będziesz miał achievementy, inaczej one się nie przeniosą, zawsze możesz zmienić sobie gamertag -> jeśli nie masz xbl to za friko, a jak już się podłączysz do xbl to kosztuje 800MSP

6. kwozniak7

kwozniak7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Konto które założysz na Live będziesz musiał połączyć z tym na którym masz achivmenty offline i te achivmenty zostaną przypisane do konta Live

7. karas2002

karas2002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin / Barlinek
    Dodam tylko, co niektórych irytuje, że nazwa konta offline zmieni Ci się na gamertag.

Wczytywanie...

Poleć forum