1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Unbiased, Grudzień 27, 2010.

1. Unbiased

Unbiased Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hej, od tygodnia mam dostęp do xbox live, wykupiony gold. nie mam możliwości podpięcia kabla do xboxa, więc do połączenia się z internetem wykorzystuję WLAN wireless (zdjęcie). Problem polega na tym, że kiedy dołączę do gry, to po paru minutach rozłącza mnie z internetem i muszę się ponownie podłączyć, przez co nie da sieę grać. jak mogę naprawić ten problem?

dodam, że xbox nie był przerabiany, router jest w pokoju obok.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jargo

Jargo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pierwsze pytanie, czy masz stabilne łącze? Jak jest na komputerze np. grając w jakieś gierki też rozłącza?
    Zasięg powinien być bardzo dobry, jeśli router jest w drugim pokoju, czy router nie jest czymś zastawiony?

4. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Odnośnie zasięgu może być też problem w tym, że w okolicy jest dużo sieci i zakłócają ci sygnał. Spróbuj zmienić kanał wi-fi w routerze na inny. Miałem podobny problem z laptopem, oprócz mojej sieci było jeszcze 5 innych, po zmianie kanału problem zniknął.

5. Unbiased

Unbiased Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak, mam. kiedy gram na komputerze, wszystko śmiga aż miło. Spróbowałem zmienić kanał wi-fi, ale to nic nie dało. cały czas przy sprawdzaniu połączenia z xbox live wyskakuje mi wykrzyknik na środku. nie pamiętam treści tego komunikatu.

6. JuNy

JuNy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olsztyn
    Wejdz w panel sterowania i opcje internetowe pogrzeb cos z udostepnianiem albo cos ;d moze cos to da a jak nie to popatrz na youtube jak podlaczyc neta do konsoli czy cos ;p masa poradnikow i rad jest

7. dosiateh

dosiateh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam ten sam problem .po 15-20 minutach wywala mi połączenie z xboxem ale przypuszczam że to wina routera bo tak jak tobie,komp mi śmiga aż miło a przed kupieniem nowego xboxa pożyczyłem sobie od kumpla starego i działo się to samo a u niego było wszystko ok. ma ktoś może jakieś pojęcie co może być nie tak z ustawieniam???

8. dosiateh

dosiateh Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hejka.rozwiązałes już problem?? jak nie to mam rozwiązanie. musisz z przeglądarki wejsc na ustawienia routera (zobacz powinnien być adres i hasło pod spodem routera) wejsc na ustawienia sieci (network) , potem ustawienia sieci wireless (wireless LAN) i znaleźć tam ReAuthentication Timer i przestawic go z wartości jaką masz na 9999.
    ide sprawdzić czy działa bo dopiero skonczyłem gadać z gościem od neta i mówił że to częste przy routerach

Wczytywanie...

Poleć forum