1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Guli08, Luty 2, 2011.

1. Guli08

Guli08 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam podłączyłem się Xbox-em pod internet gdy zakładałem konto zaznaczyłem ze nie mam ukończonych 18 lat i musiałem założyć konto od rodziców gdy wpisywałem hasło pomyliłem się , gdy już chciałem zagrać przez internet okazało się ze w profilu mam napisane ze jestem nastolatkiem i nie mogę grac przez internet gdy chciałem zmienić to na dorosłego musiałem wpisać hasło od konta moich rodziców i gdy wpisywałem wyskakiwało mi ze wpisuje złe hasło. Jak mam teraz odzyskać hasło od konta rodziców żebym mógł zmienić ustawienia w moim profilu. Proszę o pomoc !!!:confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
  4. Guli08

Guli08 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zrobiłem tak ale gdy wpisuje maila z konta od rodziców to wyskakuje mi ze Identyfikator Windows Live jest nie poprawny a z tego maila zakładałem konto od rodziców. Więc co mam nie tak ???

Wczytywanie...

Poleć forum