1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fafik997, Luty 16, 2011.

1. fafik997

fafik997 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie mam przerobiona kąsole JTAG chciałbym pobrac aktualizacje zeby ogladac filmy podlaczylem sie pod siec i wyskoczyla mi inf zepy pobrac nowa aktualizacje dla systemy jeli nie to zostani przerwane polaczenie i wlasnie nie wiem czy moge pobrac ta aktualizacje zeby polaczyc sie z xbox live jedni tak drudzy nie prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odradzają bo możesz załapać się na bana zanim pobierze się aktualizacja. Robisz to na własne ryzyko. Może nic nie będzie, a może ban. Takie gdybanie. P.S tylko pisze się konsole nie kąsole bo razi po oczach, jak coś PPM - sprawdź pisownie miej włączone.

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    to chce zrobic aktualke dashboardu,jezeli masz jtag to nie mozesz zaktualizowac dascha,te pliki do ogladania filmow musisz sam gdzies znalaezc i wrzucic na konsole

Wczytywanie...

Poleć forum