1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fanatyk22, Kwiecień 10, 2011.

1. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Mam pytanie gdy kupie bezpośrednio z konsoli na 1 miesiąc golda to mogę do płatności użyć mojej karty internetowej założonej zadarmo w Bank Zachodni WBK? I czy jak mam założone nowe konto live na polskie czyste mogę kupić na ultimie tą zdrapkę Xbox 360 Live Gold 12 miesięcy kup teraz za 50% ceny! i ją normalnie aktywować kodem bedzie działąć bo jest fajna promocja!!!!???

2. Lotnik421 Xbox One

3. csdesign

csdesign Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zwolle, NL
    Myślę że raczej da się kupić golda przy użyciu tej karty za pomocą konsoli, ja tak zawsze kupuje z tym że mam konto w innym banku ale tak samo jak BZWBK należy on do grupy BRE. Co do promocji na Ultimie to jest tak że aby skorzystać z promocji -50% musisz kupić grę na X360 lub konsole, jest pewien haczyk w tej promocji a polega on na tym że nie wszystkie gry są objęte tą promocją, nie wiem dokładnie jaki próg cenowy musi spełniać gra ale jak chciałem kupić 50 Cent: Blood on the Sand, który kosztuje teraz 49zł również w promocji poinformowano mnie że gra nie jest objęta promocją i przy zakupie nie otrzymam rabatu -50% dlatego zrezygnowałem i anulowałem zamówienie.

4. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak wiem ale z Halo Wars PL wynosi 129 zł jest to najlepsze zestawienie no i np teraz Fifa 11 z Tą kartą na 12 miecha kosztuje 200 zł !!!!! Mało tego z Asasinem tym nowym da vinci PL plus Farcry2 pl plus karta na 12 miesięcy Kosztuje nie całem z przesyłką 300 zł!!!! Więc jest super ale z Halo Wars Pl to jest masakra bo nawet tak tanio nie kupisz na allegro ani nigdzie a tu jeszcze masz Halo Wars PL ja np tej gierki nie mam... Kupiłem klawe jeszcze do Xboxa ale szkoda że nie bła objęta promocją ale dostałęm z Hetsetem za 109 zł więc nie jest żle ale jak mówisz że bedzie oki z karta to najpierw sprawdze na 1 miesiąc a potem kupie kartę z Ultimy:)

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Nic nie zaszkodzi spróbować. Ja mam kartę Visa Electron (bank Inteligo) i golda na 12m. + 500 pkt. kupowałem przez konsolę w promocji za 135 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum