1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez suhacz89, Maj 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. suhacz89

suhacz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

mam pytanie dotyczacej usługi xbox live, otoz dostałem konsole przerobiona iXtreme 1.6, i chciałbym stwierdzić czy czasami nie ma zablokowanej usługi xbox live. Podłaczyłem pod sieć, skonfigurowałem połaczenie, utworzyłem konto i zalogowałem sie do xbox live, sciagnalem kilka dem i je odpaliłem lecz nie miałem kupionego abonamentu zeby zagrać. I mam do was pytanie samo zalogowanie sie do Xbox Live swiadczy o tym ze konsola jest ok ? czy musiałbym zagrac w multiplayera ?
    Niestety nie mam żadnych gier oryginalnych na płytach.

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Jeżeli zalogowałeś się do xbox live i ściągałeś dema to Twoja konsola nie jest zbanowana :)

4. KOREKQ

KOREKQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków-Tarnów
    Szczęściarz , ja nie mam przerobionej ale znam tych co maja przerobioną i BAN odrazu. :(

5. suhacz89

suhacz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    pytam dlatego ze konsole dostałem od goscia który mowil ze chyba ma bana ale sam nie był przekonany dlatego chciałem sprawdzić

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum