1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez FunnyGun, Czerwiec 20, 2011.

1. FunnyGun

FunnyGun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.Mam mały denerwujący problem.Gdy gram w sieci (albo w single w cod bo) to wszystko z xbox livem jest cacy.Jednak gdy gram w kampanie b:bc2 albo zostawie konsole na chwile z włączonym meni startowym od razu (czasami 1 sec czasami pół minuty)Wyrzuca mnie z Xbox live.Strasznie to denerwuje bo jak sciągam jakąś gierkę albo tego patcha do b:bc2 to nie mogę konsoli zostawić na chwilę.Jak temu zaradzić?

Wczytywanie...

Poleć forum