1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live .

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BuRRRza, Lipiec 2, 2011.

1. BuRRRza

BuRRRza Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Witam . Otóż przy zakładaniu kąta pyta mnie się o kartę kredytową . Ja przestraszony nie wiem o co chodzi . I teraz nie wiem co zrobić . Boję się że będą pobierać pieniądze lub coś :/... Czy to jest bezpieczne ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jak nie wiesz o co chodzi to nie masz karty kredytowej i nie jestes juz swiezakiem

4. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Dobra mój tata zkłada konto ale razem się boimy o jakieś nie miłe rzeczy . Więc myślę że szybko ktoś mi odpowie i temat będzie można zamknąć .Pozdrawiam .

5. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    No lepiej zeby nie wpisywal bo wpisanie karty spowoduje to ze w marketplace bedzie mozna pobierac gry z automatu potwierdzając tylko cene i obciążając karte, nie ma obowiązku podawania karty wiec nic nie wpisuj i nie bedzie ryzyka, podanie karty takze jest przydatne podczas kupowania konta gold ale nawet jak nie podasz karty to i tak pozniej mozna podac dane ale system jej nie zapamieta (wyjatek to gold bo tam musi zapamietac)

6. kevez

kevez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    tu i tam
    Ja przy zakładaniu konta ( kąty mam 4 w pokoju..) jakieś pół roku temu Także podałem dane karty kredytowej, i jakoś nikt mnie nie okradł.
    Bez obawy :)
    Jednak podaj jej dane tylko wtedy gdy będziesz miał zamiar za nią kupować jakieś dodatki/gry, etc.
    Nikt cie do tego nie zmusza i jeśli nie masz potrzeby podawać tych danych: nie podawaj

7. Brudsien

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Okraść nie okradnie, chyba ze bedzie tak jak z PSN to jest ryzyko

8. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Co jak ominąć!!!!! Nie da się. To co nic nie trzeba było wpisywać i normalnie gotowe wziąć ? A gdy chcieliśmy z tego wyjść to kliknąłęm na padzie środowy przycisk i pisało że teraz nie można z tego korzystać . Więc wyłączyłem konsole.

9. kevez

kevez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    tu i tam
    Jak to się nie da? Czyli teraz aby założyć konto na Live trzeba mieć karte kredytową?
    Wystarczy podać dane rozliczeniowe , bez danych karty.
    Zapomniałem dokładnie jak to się robi ale moge ci to opisać. Zakładam jednak że już po ''ptokach''

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    272
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
  11. BuRRRza

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tarnobrzeg
    Tak jak mówisz już po ptokach ;) Dziękuję . Żadnej karty nie trzeba było brać . niestety to tylko ,,moja panika" ;) temat do zamknięcia .

Wczytywanie...

Poleć forum