1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kuba88, Październik 30, 2011.

1. kuba88

kuba88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

widze, ze od roku jest juz w polsce live, ale z tego co czytam jest w nim mniej niz w uk/usa itp

czy wszyscy rejestrujecie sie na Polske? czy tak jak dawniej bywalo na kraje zagraniczne typu stany, aby miec wiekszy wybor?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Wolna droga. Każdy indywidualnie to robi, ja osobiście siedziałem cały czas na stanach. Większy wybór.

4. Energy917

Energy917 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja bym ci radził zostac na US :) duzo wiecej gier na live

5. kuba88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale ja jeszcze sie nie rejestrowalem, dopiero dzisiaj ide i wlasnie sie zastanawiam, czytalem na jakiejs stronie o polskim live takie cos:
    "
    Czy wszystko co mogą pobrać np. Anglicy lub Amerykanie jest u nas dostępne?

Niestety nie, nasz rynek będzie zubożony, głównie ze względu na licencje. Wiele z gier z rynku nie będzie możliwa do pobrania u nas, wiele dodatków do gier nie będzie u nas działać. Pamiętajmy jednak o tym, że nawet gdybyśmy je widzieli na swojej konsoli, np. zakładając konto na inny kraj to i tak najprawdopodobniej nie były by dla nas dostępne."

i stad dylemat, czy jeszcze jest sens zakladac na uk

6. Olmaxo

Olmaxo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świnoujście
    Jest duży sens. Ja posiadam konto na polskim live i na angielskim ;) Dzięki temu jak jakieś dodatki nie są dostępne na polskim, to gram na angielski. W polskim jest wszystko zubożałe, kiedyś nawet taka tabelka była gdzie w liczba było podane ile jest dodatków na polskim a ile na angielski. Polski live jest jeszcze "młody", a polska strefa Microsoftu dodaje ciągle to co jest na angielskich i amerykańskich kontach. Proponuje założyć na angielskim i polskim.

7. kuba88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a mam jeszcze inne pytanie, jak kiedys dawno zalozylem konto na stronei xbox live i chcialbym teraz sie zalogowac na nie na xboksie zeby mi przenioslo wszystkie osiganiecia to da sie to jakos zrobic?

8. Olmaxo

Olmaxo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świnoujście
    Pewnie że tak. Dajesz odzyskaj tag gracza ( w zakładce profil gracz) podajesz maila na którego zakładałeś konto ( to chyba hotmail, bo to mail microsoftu ), podajesz hasło i odzyskujesz profil. Osiągnięcia powracają bo są zapisywane na koncie.

9. kuba88

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ale tam jest napisane, ze wszystkie osiagniecia ktore zdobylem offline czyli tak jak dotychczas gralem zostana utracone?

ja moze niejasno napisalem

kiedys załozylem konto na stronie xbox live, nie łączyłem sie z nim nigdy, nie podłączałem konsoli do niego, jest na nim zero osiągniec, gralem offline, teraz postanowilem sie podlaczyc do uslugi xbox live poprzez konsole i chce sie podpiac pod tamten nick czy robie to poprzez odzyskiwanie wlasnie?

10. Olmaxo

Olmaxo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świnoujście
    Hmm, tzn. wydaje mi się że osiągnięcie zapisują się nawet jak jesteś offline a gdy łączysz się z netem to podłączają się do twojej karty gracza. Na pewno po przez odzyskiwanie konta, odzyskasz ten nick na którym grałeś. Co najwyżej nie będziesz miał tych osiągnięć.

11. Alex Szkalski

Alex Szkalski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak grałeś offline bez podlaczenia do neta po podlaczeniu osiagniecia kasują się. :(

12. Olmaxo

Olmaxo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świnoujście
    Hmm, ci powiem, że grałem w Gears of war 2 kiedyś z bratem na podzielonym ekranie. Xbox nie był podłączony do neta, dostaliśmy tam sporo osiągnięć, po podłączeniu go z powrotem, wszystkie osiągnięcia się pojawiły. Nie wiem czy to jakiś błąd. Na innych grach już tego nie testowałem ale wróciły.

Wczytywanie...

Poleć forum