1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Arek910, Marzec 2, 2012.

1. Arek910

Arek910 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam problem, otóż wczoraj tworzyłem pierwsze konto XBL i dałem poniżej 18 lat po czym kazano mi zrobić profil "rodzica". Zostałem z dwoma profilami, tyle, że profil rodzica ma wszystkie prawa więc ten drugi usunąłem. Teraz kiedy wchodzę na Xbox.com PL - Xbox.com i chcę się zalogować jako ten rodzic to loguje mnie jako niepełno letniego, a rodzica mam w znajomych. Dodam, że przy koncie, które jest poniżej 18 lat wpisałem e-mail "x", a zastępczy "y". Wydawało mi się, że przy profilu rodzica zrobiłem na odwrót i dałem "y", a później "x". Jednak gdy chcę się zalogować e-mail'em "y" to wyskakuje "Ten identyfikator Windows Live ID nie istnieje. Wprowadź inny identyfikator lub uzyskaj nowy." Nie wiem co mam zrobić żeby zalogować się na pełno prawne konto. Pomocy.

Wczytywanie...

Poleć forum