1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bryden, Lipiec 12, 2009.

1. Bryden

Bryden Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Mam dwa pytania:
    1. Czy da rade ściągnąć grę Arcade lub DLC np. do Fallouta 3 lub GTA IV, ( nie przez lajwa ;) ) czy trzeba czekać aż te dodatki wyjdą w wersji pudełkowej ?

2. Jak to jest z tym graniem na piratach, po lajwie ? jeden kolega ( z tego forum) który ma przerobioną konsole mówił mi że muszę mieć dwa konta, jedno online drugie offline, i jeśli chce grac online muszę konieczne sprawdzić czy ta gra jest "pewna" ma tz. wszystkie zielone światła, a więc jak mam to sprawdzić? On właśnie polecił mi to forum, i powiedział że wchodzi na dany tytuł i w danym wątku ludzie piszą że można grac na lawie, tylko że ja tylko widzę że tam są tylko posty typu: " gra wypalona działa w 100% " więc gdzie mam tych informacji szukać ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. B0bek

B0bek XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    1. Gry arcade i DLC można tylko pobrać przez XBL

2.Jeśli chcesz grać na piratach online to jest program ABGX (masz poradnik na forum) który sprawdzą czy pirat jest w 100% bezpieczny. Jesli są jakieś błędy to program sam stara sie je naprawić aby kopia była bezpieczna. Po przepuszczeniu przez ten program dwa konta nie są Ci potrzebna

Wczytywanie...

Poleć forum