1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DavidBeckham, Październik 17, 2012.

1. DavidBeckham

DavidBeckham Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem od niedawna posiadam konto xbox live wpisałem kod na xbox live na 14 dni działa okey ale gdy na stronie próbuje wpisać kod na MSP 800 albo chce zmienic dane do rozliczen pojawia ise jakis blad O nie to nie powinno sie wydarzyc prosze o pomoc ob juz tak klne ze ciaGLE MI SIE TEN BLAD POJAWIA ZE MASAKRA WYTLUMACZY MI KTOS O CO CHODZI????

2. Lotnik421 Xbox One

3. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może jak byś podał informację o błędzie to by ci ktoś pomógł.....

4. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Może załóż nowe konto, albo związane coś z tym 14 dniowym silverem.

Wczytywanie...

Poleć forum