1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matatjahu6, Listopad 9, 2012.

1. Matatjahu6

Matatjahu6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Mam pytanie, jeżeli do konsoli mam podłączony dysk zewnętrzny, tj dysk przenośny i jeżeli połączyłem się z internetem, zainstalowałem aktualizacje to te aktualizacje instalują sie na tym dysku czy na konsoli? Kolejne moje pytanie, jeżeli wpiszę kod do gry żeby grać przez xbox live to czy ten kod będzie zawsze przynależał do mojego konta, które jest na konsoli i czy jeżeli wymienię dysk na inny to nadal będę mógł grać na tym samym kodzie on-line??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    aktualizacje instaluja sie zawsze na dysku konsoli.
    kod bedzie przypisany do konca badz konsoli. tego nie jestem pewien. ale zmiana dysku nie bedzie miala znaczenia. poza tym zawsze mozna przeniesc wszystko ze starego dysku na nowy ;]

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum