1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LT 2.01 Jakie gry ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Devisso, Maj 21, 2013.

1. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć,
    Właśnie doszedł do mnie niedawno kupiony Xbox 360 Elite z przeróbką LT 2.01.
    Chciałbym zapytać, jakie gry mam nagrywać na tą przeróbkę (na LT 2.0 czy 3.0 ?) oraz czy do wszystkich gier potrzebuję nagrywarki IHAS, czy tylko do tych, które posiadają XGD3 ?
    Sprzedawca nie może mi udzielić odpowiedzi, ponieważ sam nigdy nie nagrywał na tą konsolę gier, jedynie pożyczał od znajomego i jedyne co wie, to właśnie o przeróbce 2.01.
    Jeżeli to pomoże, to dodał kopie zapasowe gier : GTA IV, Sims 3 Zwierzaki, BLUR, WWE 12, Transformers : Dark of the Moon.

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Devisso

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Hm... Samsung . Jak to nie spoorf to obojetnie na jakie lt gry i beda dzialac

1 osoba to lubi.
  4. Devisso

Devisso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A dam radę nagrać coś nagrywarką z laptopa ? Gry typu Mafia II ?

Nagrywarka to : MATSHITA DVD-RAM UJ890AS

Pozdrawiam

5. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    Trudno powiedzieć moja w Asusie nie nagrwała opcją Truncate nawet na verbatimach. Nie polecam nagrywania gier na laptopach szkoda potencjalnie zmarnowanej płyty. U mnie nagrała może 10 i przestała.

1 osoba to lubi.
  6. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Każdą nagrywarką pójdzie każda gra tylko te na lt3 musisz przerabiać na lt2

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum