1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox LT 3.0 a RGH + LT 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xFalleN, Grudzień 1, 2014.

1. xFalleN

xFalleN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam w planach w najbliższym czasie kupić konsole xbox 360. Czytałem na ten temat i wyczytałem że aby grać na piratach jest potrzebna przeróbka LT 3.0 jednak nie może to być połączone z RGH bo wtedy nie da się grać przez internet. No i ogólnie mało jest na allegro z samym LT a jeden ze sprzedawców napisał mi że mało kto o takie pyta dlatego ich nie wystawiają, no i tu moje pytanie dlaczego ludzie wolą kupować konsole na których nie da się grać przez internet a wybierają te z RGH/RGX na których da się grać jedynie offline.

Proszę o wytłumaczenie gdyż jestem zielony w temacie xboxa

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Po prostu nie każdy lubi grać w multiplayery - jest przecież fajna zabawa w Singla, Co-op na dwa pady itp... - wybiorą RGH

a dla innych nie ma życia bez grania po sieci... i wybiorą LT+ aby za wszelką cenę wejść na Live

do tego w RGH masz możliwość pograć po sieci w gry z System Linkiem (LINK - http://xboxforum.pl/link-246/link-tutorial-krok-po-kroku-155683/) a nawet poeksperymentować na LIVE (http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/xbox-live-na-rgh-203015/)

1 osoba to lubi.
  4. xFalleN

xFalleN Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bardzo dziękuje za wyjaśnienia.
    Jeszcze chciałbym sięupewnić Czy mając konsole z samym LT 3.0 jest możliwość grania offline z wszystkimi dodatkami i tym co oferuje RGH?

5. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    LT+3.0 w napędzie konsoli daje możliwość uruchamiania najnowszych kopii gier offline + możliwość pogrania LIVE (nie zmienia się oprogramowania konsoli w ogóle - tylko sam napęd)

RHG jest to ingerencja w oprogramowanie konsoli + instalacja chip'a w klocku (daje większe możliwości + emulatory innych konsol + całkowite odpalanie gier z dysku: napęd staje się całkowicie zbędny - więc nie tracisz kasy na kupowanie płytek) - więcej tu:

http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/jtag-rgh-pytania-i-odpowiedzi-105780/

Wczytywanie...

Poleć forum