1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX LT 3.0 a XBOX LIVE pytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Suszotron, Styczeń 30, 2013.

1. Suszotron

Suszotron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Przejdę od razu do rzeczy.
    Posiadam xbox 360 slim z przeróbką lt 3.0 chciałbym spróbować gry na xbox live (wiem ze grozi to banem) i tu pytania:

Podczas łączenia z internetem i xbox live wyskakuje mi powiadomienie o aktualizacji, jeśli potwierdzę to przeróbka pójdzie się rąbać?
    Ktoś z Was może już to robił? Sam zdolności ani możliwości na wgrywanie jakiegoś specjalnego oprogramowania nie mam.

Czekam na jakieś rozjaśniające moją świadomość odpowiedzi :)
    I oczywiście z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. luras

luras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica
    Odp: XBOX LT 3.0 a XBOX LIVE pytanie.

Gdyby chciało Ci się przejrzeć forum to już dawno znalazł byś odpowiedź :)

4. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Lt nie skasuje i kup liteon ihas rewizje b z allegro z gotowym softem lt max

5. luras

luras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świdnica
    Odp: XBOX LT 3.0 a XBOX LIVE pytanie.

Na dzień dzisiejszy przy lt 3.0 bana nie dostaniesz grając live a aktualizacje możesz śmiało zrobić:)

1 osoba to lubi.
  6. Suszotron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, aktualizacja zrobiona i wszystko śmiga, konto założone, jeden znajomy dodany :p

Teraz gdy już gra jest załączona (Mortal Kombat) i klikam w głównym menu XBOX LIVE pojawia sie taki komunikat:
    You gamer profile does not have the correct permissions to access Xbox LIVE functionality

O co chodzi?

Pragne poinformować iż nie mam żadnego doświadczenia ani pojęcia jak ten xbox LIVE działa... :(
    Wiem że jest jakieś konto gold do wykupienia, ale słyszałem też ze pierwszy miesiąc grania na LIVE jest tak jak by gratis :)

Jak macie jakieś porady co, jak i macie chęci sie nimi podzielić z moją osobą było by mi niezmiernie miło :)

7. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli nie będziesz miał golda albo triala na 48 godzin to nie będziesz mógł grać ze znajomymi przez internet. Wykupujesz sobie konto GOLD i już normalnie. Ale polecam na allegro zakupić kody na 48H. Kosztują one coś koło 2 zł i grasz normalnie.
    Pierwszy miesiąc jest gratis, ale musisz go aktywować, podając swoje dane i numer karty, ewentualnie konto PayPal. ;) Tylko na jednym xboxie można użyć tego 3 razy, jeśli masz używanego xboxa to może już ktoś wykorzystał.

1 osoba to lubi.
  8. millo1986

millo1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    spokojnie mozesz grac :) mam to samo i ciupe juz kawał czasu

1 osoba to lubi.
  9. Suszotron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok, to powiedzmy ze kupie sobie na allegro gold'a bodajże na miesiąc, jak wygląda aktywacja?
    Xbox jest używany wiedz zakładam że darmowego konta już nie ma :p
    Gdzie trzeba wpisać kod itp itd, najlepiej krok po kroku :D

A co do kont PayPal nie posiadam, mam jedynie zwykłe konto bankowe jeśli ma to jakiekolwiek znaczenie :p

A i dzięki za poprzednie odpowiedzi ;)
    Czekam na następne.

10. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Ustawienia- profil- zrealizuj kod i wklepujesz.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

1 osoba to lubi.
  11. jagielloma

jagielloma Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Po włączeniu konsoli naciśnij logo Xboxa na padzie. Przejdź następnie w lewo do zakładki Gry i aplikacje. Tam na samym dole masz opcję Wymień kod. Wchodzisz tam i wpisujesz kod. :) Co do konta w banku, jeśli posiadasz kartę kredytową to możesz ją podać podczas wykupowania konta Gold z poziomu konsoli. :)

1 osoba to lubi.
  12. Suszotron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za wszystkie odpowiedzi, były pomocne :D
    Już kilka walk w Mortal Kombat zaliczonych (pozytywnie-trening offline się przydał), daje dużo frajdy :)

Jak narodzą mi się jeszcze jakieś pytania będę pisał, na razie to wszystko (DZIĘKI BOGU). :p

Jeszcze raz dzięki.

13. Suszotron

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pojawiło się jedno pytanie:
    Czy każde słuchawki (HEADSET) podłączone pod pada odbierają tylko głos rozmówcy bez dźwięków z gry.
    Właśnie mam zamiar kupić takowe i chciałbym aby tak właśnie było.

Np. te tak działają bo kumpel je posiada.
    HEADSET MICROSOFT X360 / 100% ORYGINAŁ NOWE/ROBSON (2961864749) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A co do tych nie mam pojęcia, ale wyglądają wedle mnie lepiej - korzystniej :D
    SŁUCHAWKI HEADSET STEREO DO XBOX 360 Z MIKROFONEM (2971666126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cena jest praktycznie ta sama.

Czekam na jakieś porady, odpowiedzi.
    Z góry dzięki.
    Pozdro!

Wczytywanie...

Poleć forum