1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Lt 3.0 dash 14179

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Darth krizz, Maj 3, 2012.

1. Darth krizz

Darth krizz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chodzież
    Dwa dni temu przerobiłem sobie konsolkę metodą PMT i wgrałem Lt 3.0 . Jednak nie rozumiem do końca (nawet po przeczytaniu tutka) o co chodzi z tymi grami XGD3. W tutorialu pisze że do wypalenia gierek XGD3 potrzebny jest napęd IHAS Max a mój znajomy twierdzi że wypala na zwykłej nagrywarce takie gierki i mu działają bez przycinania/zawieszania się konsoli na LT 3.0.
    -jakie gry muszę przerabiać programem abgx360, i na co mam patrzeć przy ściąganiu?
    -czy idzie wypalić gry XGD3 bez IHAS-a tak żeby działały na Lt 3.0?
    Mam rozumieć że przy tym dashu i bez nagrywarki IHAS nie zainstaluję gry XGD3 na dysku ale z płyty będzie działać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    - Najlepiej, wszystkie gry przepuszczaj przez abgx, aby sprawdzić czy przypadkiem nie ma błędów

- Tak, wypalasz opcją TrunCate (Z takiej kopii nie zrobisz już obrazu)

- Tak, gry nie zainstalujesz na dysku ale z płyty możesz grać.

1 osoba to lubi.
  4. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    w abgx360 ustawienie autofix level 3 bo bez tego nie dogra topologi

1 osoba to lubi.
  5. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  6. Darth krizz

Darth krizz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Chodzież
    No tak doczytałem twój tutorial i już wiem że gry XGD3 można wypalać na zwykłej nagrywarce ale żeby instalować je na HDD trzeba mieć iHas'a bo tylko ta nagrywarka właściwie dogrywa topologię gier XGD3 - Przynajmniej tak to rozumiem i chyba to mi starczy :smile:
    Tak czy inaczej dzięki wam za pomoc, we wtorek kupuję iHas'a bo nie zniósłbym hałasu który wydaje moja konsola podczas odczytywania gry z płyty ;)

Wczytywanie...

Poleć forum