1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox Lt a najnowsze gry

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez superkwasek, Listopad 13, 2011.

1. superkwasek

superkwasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Planuje kupić xboxa. Nie będę na nim grał online, więc xbl nie będę używał. Czy jeśli kupie konsole z lt+ 2.0 będą mi działały wszystkie najnowsze gry? I czy muszę przy kupnie zwracać uwagę na napęd? Proszę o pomoc, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zależy jakiego xboxa chcesz kupić,ale slimy i tak wszystkie się da przerobić,wyszedł jakiś nowy napęd,a żeby na niego trafić to trzeba mieć ostrego pecha,bo zazwyczaj wszystkie sklepy jeszcze mają spore zapasy.
    Jeżeli nie będziesz grał na nim online to zwykłą nagrywarką powinieneś bez problemu nagrywać nowe gry z formatem XGD3.Poradników jest sporo tu na forum.Według mnie najłatwiej nagrywa się programem clonecd.Co do xboxa jak chcesz kupić fata to kupuj jaspera,one się nie przegrzewają ;)

4. superkwasek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Będę wybierał używke między elite a premium ze względu na cenę. Slim trochę za drogi. Dzięki za pomoc, muszę poczytać jeszcze o tym formacie xgd3.

5. DeVil666

DeVil666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jeżeli w ogole nie bedziesz gral online teraz i w przyszlosci i jestes pewien na 100% kup jtaga lub RGH bez potrzeby nagrywania gier na plyty, wszystko z dysku

6. mietek52

mietek52 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Rozumiem,tylko tak jak mówiłem kupuj tylko i wyłącznie JASPERA!!! Wole powtórzyć 2 razy,bo chyba nie chciałbyś żeby twój xbox się wysypał po paru miesiącach,lub tygodniach? Powodzenia w poszukiwaniach,pozdrawiam :)

Edit: Też fakt niech o tym pomyśli :)

7. superkwasek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O co chodzi z tym jtag i rgh? Jakoś nie mogę znaleźć informacji na ten temat. I co miałeś pisząc "bez potrzeby nagrywania gier na płyty"?

I jeszcze jedno pytanie jeśli kupie konsole przeobioną lt 2.0, to odpalne na tym bf 3 czy cod: mw3? I jak to z przyszłością, jeśli będą wychodziły nowe aktualizacje to znowu będę musiał przerabiać (bawić się w grzebanie w konsoli) czy lt samo się zaktualizuje? Pozdrawiam.

8. superkwasek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    w tej aukcji jest dużo błędów : "dasha 2.0.13640.0" nie ma takiego jest 2.0.13604, jeśli ma przeróbkę LT+2,1 to jest na pewno napęd Samsunga więc podejrzewam że był spoofowany ale mogę się mylić (nie ma jak tego sprawdzić bo nie widać daty produkcji) a wydaje mi się że lepiej nie bawić się w spoofy no chyba że tak jak tu koledzy pisali zainwestujesz w RGH i nie będzie Cię interesował napęd.

10. superkwasek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok dzięki za pomoc, będę jeszcze szukał,a co do wcześniejszego pytania?

11. keppel123

keppel123 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kup premium z jasperem i bedzie gites bo na 100% bedzie mial napęd BenQ ktory jest bardzo latwo przerobic

12. superkwasek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli kupię konsole przerobioną lt 2.0, to jak wyjdzie aktualizacja można zaktualizować bez rozkręcania konsoli?

13. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak wyjdzie nowa aktualizacja to mozesz ja zrobic bez rozkrecania konsoli (bo inaczej sie nie da). Jak wyjdzie nowy SOFT to trzeba rozkrecac konsole (bo inaczej sie nie da).

14. superkwasek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nowy soft może wyjść tylko w wypadku wprowadzenia nowych zabezpieczeń ze strony microsoftu?

15. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Że gry wrzucasz przez komputer na dysk konsoli i odpalasz z niego. Bez płyt. Z tym że są pewne wymagania i koszta żeby zrobić jtag.

A cio do dasha to wychodzi on nie tylko wtedy gdy microsoft chce wprowadzić zabezpieczenia nowe ale też jak dodają nowe funkcję itp. To jest dla zwykłego użytkownika update a dla nas ludzi grających na kopiach zagadka czy dash coś zmieni w kwestii nagrywania itp. W sumie to dla c4va jest zadanie my tylko kopiujemy poradniki jego autorstwa : D.
    Post wysłany przy użyciu Tapatalk Pro korzystając z xperia x10 i .

16. superkwasek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli abym mógł pograć w najnowsze gry potrzebuje konsli z:

płytą jasper
    lt+ 2.0
    najnowszy dash

I to starczy? Przeszukałem całe allegro i znalazłem tylko kilka takich aukcji:

XboX 360 ELITE 120GB HDMI JASPER LT+2.0 GRATIS !!! (1948824003) - Aukcje internetowe Allegro 120gb, jeden pad - 849 zł
    XBOX 360 [2011.11.15]+LT v.2.0 MAX+DYSK 60+HDMI+GW (1946178571) - Aukcje internetowe Allegro 60gb, 1 pad - 758 zł
    Xbox 360 Elite Jasper, 2 pady, iXtreme LT 2.0 (1941136763) - Aukcje internetowe Allegro 120gb, 2 pady 899 zł

co o tym sądzicie? czy wszystko dobrze i nie za drogo? Na razie nie bawiłem się w aukcje bo nie mam czasu.

17. superkwasek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wczytywanie...

Poleć forum