1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX Marketplace

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawid28, Marzec 26, 2012.

1. dawid28

dawid28 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam , na wstępie chciałbym zaznaczyć ,że nie mam konsoli XBox , jednak mam do was następujące pytanie . Na stronie , na której każdy użytkownik konsoli może sobie doładować microsoft points i wydać je na gry do swojego XBoxa ( Games Marketplace - Xbox.com ) są również gry na PC . Moje pytanie jest dość proste - założyłem sobie konto na tej stronie na stan Alabama w USA , całość rozliczeń jest w dolarach , więc rozumiem ,że aby doładować teraz microsoft points z karty zdrapki , muszę zaopatrzyć się w taką kartę ale na rynek USA , czy jednak przy podawaniu kodu z zdrapki , strona zacznie sprawdzać moje IP ? Wiem ,że użytkownicy konsol mają konta na USA i Europę , dlatego chciałby się dowiedzieć , czy sama strona sprawdza lokalizację ( wiadomo ,że nie mam na laptopie blokad regionalnych i systemów NTFS i PAL :joyous: ) . Rozchodzi mi się tylko o dodanie i wydanie microsoft points w marketplace .

Pozdrawiam i Dziękuję za każdą pomoc !

Dawid

Wczytywanie...

Poleć forum