Xbox mi się wiesza

airdrigar

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich. wczoraj zakładałem podobny temat, ale nie wiedziałem jeszcze wtedy jaki jest mój problem. konsola mi się wiesza. czasem w ogóle się nie włącza, od razu sie wiesza w momencie kiedy pokażą się profile graczy. czasem zawiesi mi się kiedy normalnie skacze po interfejsie, czasem uda mi się włączyc jakaś grę chociaż po minucie, wiesza się. nie da się wtedy nic zrobic, trzeba wyłączyc xboxa guzikiem zasilania. sprawdziłem już chyba wszystko:
-zmieniałem kabel z hdmi na component
-zmieniałem zasilacz
-zmieniałem wejścia hdmi itp
-stawiałem w pionie i poziomie
-po wielu próbach, udało mi się zaktualizowac system do najnowszego
-zmieniałem gry, bo myślałem że to gra jest zepsuta
-kombinowałem w ustawieniach
-i wiele innych bezsensownych zabiegów
Dlatego mam kilka pytań:
1. Co się mogło zepsuc, i jak do tego doszło?
2. Macie jakies pomysły, żeby to naprawic bez wysyłania do serwisu?
3. Kumpel mi coś mówił, żebym spróbował przywrócic ustawienia fabryczne czy coś. Jest coś takiego? Nie mogłem nigdzie znaleźc...

Dodam, że konsola do nowy xbox 360 slim, nie przerabiany i niezbanowany. kupiony jakieś 5 miesięcy temu.
 

TigraTeam

Banned
odlacz dysk i zobacz
 

Kakashi

Banned
jest coś takiego w ustawienia/i tam powino być coś o początkowych ale raczej to nic nie da to nie telefon
 

airdrigar

Użytkownik
Użytkownik
ale na dysku są chyba wszystkie savey i profile? jeśli nie, to tak zrobie. tylko napisz jak, bo nie znam się aż tak dobrze na tym :( nie wiem w ogóleczy to ma dysk. bo to silm 4GB
 

Kakashi

Banned
nie zrobisz tak bo jest pamięć wewnetrzna ,prawdobnie coś z aktualizacja namieszała w sofcie i jak wgrałeś najnowszy dash i nic to nie dało nie ma zabardzo szans żeby tego do ms nie wysyłać, wyczyściłeś pamieć cache w konsoli?
 

Jax9000

Użytkownik
Użytkownik
Nie ma dysku. Myślę że to problem w sprzęcie, możliwe że będzie rrod. Nie opłaca się tu pytać bo raczej rozwiązania nie znajdziesz a skoro masz nie przerobiony i nie otwierany, w dodatku nowy xbox - od razu dzwoń do m$ i za DARMO wszystko CI naprawią.
 

marcing85

Użytkownik
Użytkownik
Ja tak miałem i po jakims czasie pojawiło sie RROD. Ale nie było to w slimie tylko w normalnym X-sie, miał wtedy rok, było to 6 miesięcy temu.
 

TigraTeam

Banned
usun pamiec podreczna
 

HadesDT

Świeżak
Świeżak
Może to i głupia podpowiedź ale ja bym najpierw zadzwonił do serwisu xboxa i podpytał tam opisał sprawę może coś podpowiedzą.
Kiedyś zadzwoniłem miałem problem z padem wyjaśnili mi problem.
A tak na marginesie jeśli masz konsole na gwarancji to dziwie się że chcesz coś samemu kombinować ja bym od razu wysłał do serwisu.
Poza tym jeśli nawet sam uporasz się z problemem nigdy nie masz gwarancji że za chwilę znowu się nie powtórzy.

Pozdrawiam.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
usun pamiec podreczna
Ciekawe jak ma usunąć pamięć podręczną jak jest ona wbudowana, pomyśl zanim napiszesz :)
Przeczyść pamięć podręczną jak to nie pomoże bez serwisu się nie obejdzie, nie ma co grzebać w środku jak sprzęt jest na gwarancji.
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawe jak ma usunąć pamięć podręczną jak jest ona wbudowana, pomyśl zanim napiszesz :)
Przeczyść pamięć podręczną...
To ma czyścić czy nie? :> Coś się zakręciłeś novy.
Na każdym nośniku jest tworzony cache, czy to HDD czy wbudowany flash czy pendrive, więc tak, usunięcie cache, to pierwszy krok do sukcesu.
 

airdrigar

Użytkownik
Użytkownik
nie będę nic czyścic. mam tam wszystkie savey i gry. oddam to do serwisu, nie ma chyba innego wyjścia.
 

kisiel5577

Użytkownik
Użytkownik
Przecież pamięć podręczna to nie Twoje save'y itp. Są to tymczasowe dane, przechowywane przez konsole. Uwierz - Twoje prywatne dane nie ulegną kasacji : )
 

ziomo8

Użytkownik
Użytkownik
To prawda. Z bardziej konkretnych plików to w cache siedzą tylko te małe aktualizacje do gier, więc po prostu przy uruchamianiu będzie trzeba pobrać od nowa, reszta to nic nieznaczące dla nas pliki, ale potrafią coś namieszać w konsoli.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Poza tym jak wyślesz na gwarancję to i tak dostaniesz czysta konsole i wszystkie save usunięte będą

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk
 

Do góry Bottom