1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox + monitor - adapter DVI HDMI problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bialy93, Luty 23, 2009.

1. bialy93

bialy93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam chce podłączyć xboxa do monitora niestety mój monitor ma wbudowany kabel DVI więc muszę mieć adapter DVI (f) - HDMI (m) no i tak mam ,włączam xboxa monitor podłączony do adaptera a adapter do xboxa ,a obraz się nie wyświetla w ustawieniach mam PAL 60 co jest tego przyczyną ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Fasto

Fasto Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Korczyn
    dobrze przypiołeś adapter?

4. bialy93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak sprawdzałem z 10 razy ,gdy podłącze już monitor do kompa wszystko działa normalnie jeszcze pobawię się w menu monitora ale sądze ze to i tak nic nie da

5. haras

haras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Wydaje mi się że monitor może nie obsługiwać HDCP, ale mogę się myslić

6. bialy93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak podłączam monitor do konsoli i włączam obie rzeczy to monitor czuje że jakiś sygnał do niego dochodzi ale obraz jest czarny (czarny jak byłby wył)

Jak mogę sprawdzić czy mam to HDCP ? na stronie producenta są napisane jakieś certyfikaty ale żadnego HDCP nie ma ,sprawdziłem również inne monitory innych producentów jak samsung czy LG to tez tam niczego takiego nie było.

Dam zaraz screena z naklejki z tyłu monitora

7. bialy93

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kolega wyżej chyba ma racje mój monitor nie ma HDCP znalazłem artykuł na pclab z 26 paź 06r. mój monitor to nie dość wersja inżynieryjska to jeszcze do tego ze styczna 05r.
    źródło: W praktyce :: PCLab.pl

8. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Co wy panowie pier... ;) przecież X360 nie wymaga do wyświetlenia obrazu HDCP, więc problem nie leży po tej stronie. Gdyby to było PS3 to bym się z wami zgodził, ale nie x0 :)

Problemem może być to, że posiadasz wersję inżynieryjną monitora lub zła przejściówka "adapter DVI (f) - HDMI (m)". Jak możesz to daj fotę tego adaptera z każdej strony oraz zdjęcie złącza w monitorze.

Wczytywanie...

Poleć forum