1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox + Monitor + dźwięk ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Cooler757, Grudzień 28, 2010.

1. Cooler757

Cooler757 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam !

Mam xboxa 360 slim w wersji 4 gb . Zastanawiam się nad kupnem monitora 22 cale z fullHD ( HDMI ) bez wbudowanych głośników . Czy jest możliwość podłączenia jakichkolwiek głośników ?? Bo granie bez dźwięku tak nie za bardzo ;)

EDIT : Może jest możliwość podłączenia samych słuchawek ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ORYGINALNY KABEL AUDIO ADAPTER XBOX 360 MICROSOFT (1386307813) - Aukcje internetowe Allegro
    Dzięki tej przejściówce wypuścisz z konsoli dźwięk, a obraz puścisz kablem HDMI.

KABEL VGA HD 5.1 WYJŚCIE OPTYCZNE DO XBOX 360 (1369978048) - Aukcje internetowe Allegro
    Za pomocą tej będziesz mieć i audio i dźwięk przez wejście D-Sub na monitorze z rozdzielczością FullHD.

Do obydwu przejściówek będziesz musiał jeszcze dokupić coś takiego:
    http://allegro.pl/adapter-chinch-mini-jack-zenski-xbox-glosnki-i1373960615.html

4. Dragon_2009

Dragon_2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
  5. Cooler757

Cooler757 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Myślę, że wystarczy. Ja osobiście gram na 18,5" w 720p i mogę powiedzieć że w chwili obecnej więcej nie potrzebuję. Do tego monitora kupisz kabelek HDMI (o ile nie będzie w zestawie) i adapter audio do którego link podałem dwa posty wyżej.

7. krisroza

krisroza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrów
    Jak masz więcej kasy dołóż do SAMSUNG SMP2270HD (jest teraz promo w www.euro.com.pl ), monitor z finkcją TV , ma wbudowane głośniki, a jak będziesz chciał 5.1 to ma również wyjście OPTYCZNE i możesz to do amplitunera sobie podłączyć.

8. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Kup zwykły monitor 22" Samsung ja taki mam i mam podłączone kablem VGA ( monitor bez HDMI a jakość powala) kabel BigBena podpinam pod monitor D-Sub-em + Chincze pod głośniki i jakość rewelka przy tak małych rozmiarach nie zauważysz różnicy pomiędzy fullHD a np. Rozdzielką 1680X1050 jaką używam w aspekcie 16:9 obraz jest świetny a monitor jest tańszy jak chcesz coś z fullHD to najlepiej tv minimum 37" (najlepiej 40) i wtedy będziesz miał prawdziwe fullHD przy monitorach się to nie opłaca

Wczytywanie...

Poleć forum