1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox + monitor+ HDMI + słuchawki ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez skiz, Marzec 17, 2014.

1. skiz

skiz Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam pytanie dotyczące ów zestawu.
    Chce kupić zwykły monitor (komputerowy) 400-600zł z wejściem HDMI. A pytanie brzmi następująco:
    Czy jak podłącze xbox'a -> monitor przez kabel HDMI i podłącze słuchawki z zwykłym jackiem 3,5 to dźwięk będzie słychać w słuchawkach normalnie tak ?
    Bo wiem ,że jest mozliwość podłączenia kablem dvi czy jakoś tak ale ten kabel mnie nie interesuje. A grać bee tylko i wyłącznie z słuchawkami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ejzo

Ejzo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jeżeli ten monitor ma wejscie na jacka i do niego podlaczysz sluchawki to tak

4. skiz

skiz Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dokładnie tak, chce monitor z HDMI i wejściem słuchawkowym więc mam rozumieć ,że niezależnie od modelu monitora i parametrów będe słyszał dzwięk w słuchawkach ?

5. Widmo666

Widmo666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    Działać będzie, sygnał pójdzie kabelkiem HDMI do monitora, a potem na jacka 3,5 – jeżeli monitor będzie takie wejście posiadał. Pamiętaj tylko, że będziesz miał stratę na dźwięku ( np. słaby bass) – przez monitor, aby dobrze zasilić słuchawki dobrze dokupić jakiś wzmacniacz słuchawkowy. No chyba, że nie zależy Tobie na nie wiadomo jakim dźwięku, to taka konfiguracja jaką podałeś jest ok.

Wczytywanie...

Poleć forum