1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBO'X + monitor LCD = poprawna konfiguracja. Jak to zrobić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez p_cruz, Styczeń 31, 2011.

1. p_cruz

p_cruz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

zakupiłem sobie monitor specjalnie pod XBOX'a (będzie używany również do kompa), ma wejście HDMI i jest FullHd, więc jest dobrze - podaję link do niego: LG W2353V-PF 23" - Monitory LCD - LG W2353V-PF 23" od 699.00zł
    Na dniach przyjdzie moje pierwsza konsola XBOX 360 Slim 250gb... głośniki jakie posiadam to: Głośniki 5.1 MEGATONE z pilotem KRAKÓW / Limanowa (1429331544) - Aukcje internetowe Allegro

I teraz pytanie.. jak to wszystko ładnie skonfigurować? nie znam się na tym praktycznie wcale, jedynie co wiem to, że muszę na bank kupić kabel HDMI - obraz więc już będzie :) ale co z głosem? czytałem na różnych forach, że będzie problem, bo mój monitor nie ma wejścia na głośniki ;// przeczytałem kilka postów z tego tematu --> http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-...i-stereo-5-1-do-konsoli-xbox-360-a-10302.html ..ale każdy piszę praktycznie co innego, a te nazwy kabli nic mi nie mówią. Moje pytanie.. jakie kable itp. muszę dokładnie zakupić, żeby mieć obraz i dźwięk po podłączeniu : monitora, XBOX'a oraz głośników... chodzi mi o rozwiązanie bez żadnego kombinowania z przycinaniami kabla czy zmianami wtyczki ręcznie.. Pomoże ktoś, kto się na prawdę na tym zna? z góry dziękuje !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bierzesz kabel,który dostajesz razem z x-em.Zdejmujesz tą obudowe jak w tamtym poradniku,dajesz przejsciowke na minijack i podlaczasz,chyba że głośniczki mają wejście optyczne to wtedy sprawa jest prostsza

4. ooxBARTUSxoo

ooxBARTUSxoo XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gniezno
    Po co rozkrecac jak ma slima i ma osobna optyk.? No obraz poprez hdmi napewno a powiedz czy masz optyka lub coaxial przy glosnikach.? czy tylko jack

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Zawsze możesz wziąć kabel Component i kupić przejściówkę z dwóch chinchy na Jack'a albo podłączyć bezpośrednio chinche do głośników

6. bater88

bater88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  7. bater88

bater88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jeżeli chcesz mieć dźwięk na kompie i konsoli bez przekładania kabli to możesz podłączyć tak jak ja (po chłopsku-jak to mówią). Z głośników 5.1 zielony jack do adaptera(dźwięk z konsoli), pozostałe 2 do kompa. Jednocześnie mamy tu i tu dźwięk bez grzebania w kablach, niestety kosztem efektu 5.1 (i tak nigdy na to nie zwracam uwagi), a mam dźwięk dobrej jakości z dobrym basem. :)

8. bater88

bater88 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeszcze jedno-Twój monitor ma po 1 wejściu HDMI, DVI, VGA. Ten ostatni będzie zajęty przez konsole, więc musisz kompa podłączyć DVI. Możesz użyć kabla, albo adapterów do zwykłego VGA, albo kupić kabel HDMI i podłączyć nim konsole, wtedy tylko będziesz musiał rozmontować plastik z wtyku z kabla KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD KX1 (1426590197) - Aukcje internetowe Allegro i podłączyć jednocześnie HDMI i ten drugi, jeden będzie od obrazu a drugi od dźwięku. Troche kombinowania, ale będzie działać. :)

Wczytywanie...

Poleć forum